Hlavní obsah

Máte chuť na klasickou arkádu plnou poskakování a sbírání diamantů? Pak toto je přesně něco pro vás – želvičky už čekají!

Hrajeme zdarma: Turtix Rescue Adventures – zachraňte želvy

Při pohledu na řetězec MyPlayCity v adrese domovské stránky chce určitě mnoho zkušenějších hráčů přestat číst, proto je hned na úvod dobré si říci, že tato hra se v mnohém vymyká standardům rychlokvašek, které firma jinak chrlí po desítkách. Tento titul byl totiž původně vyvíjen jinou firmou jako částečně komerční, My Play City pak jen přebrala jeho distribuci coby freewarového kousku.

Od ostatních her z velkoprodukce se odlišuje velkým smyslem pro detail. Je to ta z plošinovek, kdy je každá obrazovka prokreslena do nejmenšího detailu. K tomu si přičtěte inteligentní design úrovní podporující hratelnost a poutavý příběh táhnoucí se celým hraním.

Rázem před sebou máte hru, která vám dá přesně to, co byste očekávali od dobré plošinovky, navíc k ní můžete bez obav posadit i své potomky.

DOWNLOAD, homepage, 27 MB, 8/10

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků