Hlavní obsah

Hrajeme zdarma: Driving Speed - vynikající závody

Pořádných automobilových závodů, kdy máte skutečně pocit, že sedíte v kokpitu silného auta, je mezi freewarovými hrami méně než šafránu. Proto cokoli připomínajícího slavné komerční tituly více než potěší.

Hrajeme zdarma: Driving Speed - vynikající závody

A nemusíte se bát, že se zde zase objeví závody nějakých zvrchu viděných autíček, které budou sice prudce hratelné, ale vizuálně nikterak zajímavě. Tento titul naopak využívá spousty vymožeností, které mu nabízí DirectX; namátkou jmenujme stopy pneumatik, kouř, podporu force feedback zařízení atd.

Grafika zkrátka vypadá úchvatně, což je doufám patrné na okolních obrázcích. Stejně dobře je na tom i hratelnost. Auta se v rámci možností chovají realisticky a při hrubším zacházení končí ve smyku a mimo vozovku. Naštěstí (pro někoho spíše bohužel) zde chybí model poškození vozidla, takže taková havárie je pouze otázkou ztráty času.

Určitě čekáte nějaké "ale", kterým se Driving Speed odlišuje od komerčních kolegyň. Nečekáte marně - najdete zde všehovšudy pouze jednu trať. I když se na ní můžete prohánět v několika různých modelech aut s počítačem řízenými oponenty, na nějakou extra dlouhou herní dobu to není.

DOWNLOAD, homepage, 64 MB, 8/10

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků