Hlavní obsah

Hrajeme zdarma: City of Rauma – jak se staví na severu

Vzpomínáte ještě na SimCity? V této hře, která je mu velice podobná, však nebudete stavět nějakou rozsáhlou metropoli, ale spíše malé městečko kdesi za polárním kruhem. Zábava je to však minimálně stejně dobrá.

Hrajeme zdarma: City of Rauma – jak se staví na severu

Nejen že je Rauma skutečné město ve Finsku, ale je navíc i zapsáno na seznamu kulturního dědictví UNESCO. A právě s ním a s pravděpodobným způsobem vzniku se můžete prostřednictvím této hry seznámit.

:. City of Rauma

Úplně zde chybí jakákoli kampaň – zkrátka se po hlavě vrhnete do volného hraní a snažíte se na obrazovce postavit to nejhezčí město, jaké svedete. Nejdříve přijde na řadu radnice, od ní vedou cesty a pak všechny další budovy. Podle nich zcela zjevně poznáte, v jaké zemi se hra odehrává. Průmysl zastupuje hlavně zpracování dřeva, obyvatelé se zase nejraději chodí bavit do sauny nebo na hokejové stadiony.

:. City of Rauma

Možná bychom hře mohli vytknout přílišnou jednoduchost. Kromě toho, že chybí kampaň, nesetkáme se zde ani s žádným vývojem v čase a z toho plynoucí změnou budov nebo technologií. Na druhé straně to nedělá hru příliš komplikovanou, což lze také brát jako plus.

:. City of Rauma

DOWNLOAD, homepage, 11.7 MB, 8/10

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků