Hlavní obsah

Horoskopy na pátek 19. prosince 2014

Bohatství mění mravy, ale nikoliv k lepšímu

Horoskopy na pátek 19. prosince 2014

BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Nehrňte se do aktivit přesahujících rámec vašich možností. Kupředu vás popohání až nezdravá ctižádost a touha vyniknout. Planety varují před kroky, kterými si ublížíte a uděláte ostudu. Úspěšní budete při navazování milostných vztahů.

 

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Obrátí se na vás někdo, koho dobře znáte. Má potíže a doufá, že projevíte pochopení. Štěstí by se na vás mohlo usmát v nějaké soutěži. Nervy máte jako lana a váš mozek pracuje ve vysokých obrátkách.  S každým si jen pohrajete.

 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Vaše tušení, že je přítel nebo příbuzný v úzkých, může být správné. Chovejte se prozíravě, někdo s vámi chce manipulovat. Dávejte si pozor, jestli to, co děláte, neposlouží spíše někomu jinému. Nesmíte podlehnout touze po zisku.

 

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Nevysmívejte se známému, který přijde s nejlepšími úmysly. Pouze mávnout nad jeho slovy rukou, se vám nemusí vyplatit. Odpoledne potkáte kolegu nebo spolužáka, se kterým jste v minulosti prožili ledacos hezkého.

 

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Intuice vás dnes může zklamat. Aura Uranu je příliš silná. Platí to zejména v případě pracovních schůzek a nápadů na větší investice. Partnera zaskočíte tím, že sami opravíte kapající vodovod nebo trucující kuchyňský robot.

 

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Ostrou, místy dosti hlasitou výměnu názorů budete mít s nadřízeným nebo přítelem, se kterým se nerozejdete v dobrém. Zaplaví vás proudem výčitek a obvinění. Zachováte však klid a nedáte se strhnout k neuváženým soudům.

 

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Příbuzný potřebuje poradit s výběrem vánočních dárků. Nemusí se omezovat, peněz má dost. Pozor, abyste mu nezačali závidět. Nemusíte se bát, nezapomene na vás. Lákavé možnosti vám nabídne milý dopis či telefonát.

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Tlak v zaměstnání zeslábne a dostanete příležitost si vydechnout. O to víc vás ale začnou zaměstnávat doma. K tomu se přidají drobné rodinné neshody, vyvolané vánoční horečkou. Pozor na dlouhé vysedávání po práci s přáteli.

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Nedostatky, na které upozorníte v práci, vám přinesou přízeň nadřízených a možná i menší odměnu. Ta však přijde až v novém roce. Budete-li obratní a důslední, máte jedinečnou možnost na poslední chvíli napravit špatnou smlouvu, obchod či rozhodnutí.

 

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Člověk, který se u vás objeví, potřebuje menší hotovost, a tak si bude neskutečně vymýšlet. Hrozí, že mu skočíte na lep. Postavení Jupiteru s Lunou vám umožní dosáhnout něčeho, po čem už hodně dlouho marně toužíte.

 

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Ve firmě vás pověří úkoly, při kterých můžete projevit své schopnosti bez toho, že by vám práci někdo kazil. Dařit se bude zejména osobám působícím ve službách a obchodu. Štěstí vám bude přát v soukromém životě.

 

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Budete mít v práci pěkný kolotoč. Máte poslední příležitost posílit si postavení bez ohledu na intriky a aktivitu konkurence a nepřátel. Nebude vám chybět elán a chuť do práce. Jak vám přeje štěstí, si můžete vyzkoušet menší sázkou.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků