Užiteční pomocníci na kolečkách pomáhají nejen během stolování. Mohou sloužit i jako odkládací plocha pro noviny, časopisy, knihy, hry, hračky a jiné věci. Stejně tak mohou být zajímavým doplňkem baru.

Pojízdný servírovací stolek, kde slouží horní deska zároveň jako tác, bílý a černý lak, 8360 Kč.

Pojízdný servírovací stolek, kde slouží horní deska zároveň jako tác, bílý a černý lak, 8360 Kč.

FOTO: BOCONCEPT

K podobným účelům využijeme také univerzální, lehce přenosné a subtilnější stolky. Praktické jsou sady dvou i tří různě velkých stolečků, které se dají složit i rozložit podle potřeby.

V moderních interiérech se uplatní Tea Time odkládací stolek – základna chrom, top přírodní dub, růžový nebo šedočerný lak, cena 19 964 Kč.

V moderních interiérech se uplatní Tea Time odkládací stolek – základna chrom, top přírodní dub, růžový nebo šedočerný lak, cena 19 964 Kč.

FOTO: LIGNE ROSET

Dostatečný je výběr servírovacích stolků moderních, retro i stylových. Pozadu nejsou ani jejich tvary a materiály. Ke klasice patří kulaté servírovací stolky na kolečkách z masivu, i když moderní jsou kombinace kovu se sklem, hodící se do všech interiérů.

Raskog je servírovací vozík v tyrkysovém provedení (1290 Kč), jehož pevná konstrukce a čtyři kolečka usnadňují přesun kamkoli.

Raskog je servírovací vozík v tyrkysovém provedení (1290 Kč), jehož pevná konstrukce a čtyři kolečka usnadňují přesun kamkoli.

Výjimkou nejsou ani designové stolky z čirého barevného plastu s akrylátovými rámy. Oblíbené jsou tzv. pojízdné kuchyňské regály, kam naskládáme mnohem víc věcí i pochutin.