Hlavní obsah

Britney Spearsová si koupila v Londýně luxusní byt za 600 miliónů

Přestože popularita zpěvačky Britney Spearsové rok od roku slábne, peníze popové divě evidentně nechybí. Nedávno se totiž rozhodla pro koupi bytu na zřejmě nejluxusnější adrese v Londýně. Ta se nachází ve čtvrti Knightsbridge, v bytovém komplexu One Hyde Park. Za byt utratila pějící celebrita v přepočtu 600 miliónů korun.

Britney Spearsová si koupila v Londýně luxusní byt za 600 miliónů

Rezidence One Hyde Park je, jak napovídá název, nedaleko Hyde Parku, blízko je to tak i do obchodního domu Harrods. Ve čtyřech budovách ve tveru hexagonu se nachází celkem 86 luxusních apartmánů, tři drahé butiky, squashové kurty, kryté zahrady a dokonce i lázně. Asi nejdražší apartmány v Londýně mají neprůstřelné sklo a každý vlastní únikovou cestu do nedalekého hotelu Mandarin Oriental. Za celým projektem stojí studio Candy and Candy a architekt Richard Rogers.

Britney šokovala designéry

Zpěvačce Britney Spears se však tak docela nezdálo dílo interiérových designérů, které šokovala svým neotřelým poždavkem. „Britney utratila za ten byt obrovský balík svého jmění, takže majitelé stavby byli naprosto v šoku, když měla bizarní požadavek, chtěla, aby jí byt vymalovali narůžovo. Je to sotva zrovna klasický styl, ale oni jí vyhoví a vše připraví, aby se mohla nastěhovat, až bude v Londýně," prozradila zpěvaččina kamarádka.

Britney vždycky chtěla mít základnu v Londýně, strávila tu spoustu času, takže je jí to město skutečně blízké. A teď plánuje, že svou kariéru po delší pauze opět katapultuje. Teď už má po problémech a těší se na nový začátek,“ dodala.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků