„Tableta AS10 je dalším produktem, kterým společnost AmeriSciences posunuje nejnovější technologie průmyslu ku prospěchu běžných spotřebitelů. Síla antioxidantů a multivitaminů, ze skupiny barviv a flavonových látek, je tak významná, že změní způsob, jakým vnímáme potravinové doplňky“ tvrdí Carlos Montesinos ze společnosti AmeriSciences.

V roce 2005 společnosti AmeriSciences a NASA začaly společně vyvíjet doplňky stravy pro kosmonauty, tak aby vyhovovaly potřebám dlouhotrvajících vesmírných letů. První testy proběhly na palubě raketoplánu a mezinárodní vesmírné stanice před dvěma lety - výsledky vědce naprosto uchvátily.

"Vesmírný program a soukromé podnikání opět spojily své síly, aby vytvořily technologii, která může zlepšit společnost," vysvětluje Barry Cocheu, president AmeriSciences. "Věřím, že toto je zatím nejsilnější důkaz, že potravinové doplňky mohou skutečně pomoci i v nejhorších podmínkách životního prostředí. S ohledem na současnou situaci v Japonsku mají průkopnické studie přímý vliv na zdraví miliónů lidí.“

Na trhu v USA a ve Velké Británii

Už tento měsíc se doplněk stavy AS10 dostane na běžný trh v USAVelké Británii. Dle výrobce by si ho měl pořídit každý, kdo žije hektickým životním stylem. Tableta také brání tělo před mnoha toxiny, radiací a znečištěním, chrání před vráskami a stárnutím, redukuje stařecké skvrny, poškození kůže či její zarudnutí. Doplněk se užívá buď 2 x denně ve formě roztoku, což za měsíc vyjde v přepočtu asi na 1500 Kč, nebo pomocí tablet, které stojí v přepočtu 780 korun.