Aby žena prožívala po padesátce šťastné období, je třeba kromě trochy pověstného štěstí být na život za tímto horizontem připravena – mít plány, vize, touhy a samozřejmě dostatek energie.

Taková příprava, ale může být pro mnohé ženy velmi náročná, se kterou si samy mnohdy nedokáží poradit. Chybí jim k tomu nejen informace a rady, ale také optimismus a odhodlání.

Pomohou nejen odborníci

Pokud patříte mezi vitální padesátnice či šedesátnice a máte stále zájem hledat nové příležitosti osobního rozvoje a růstu, pak právě pro vás je určena speciální konference konceptu Muž - Manuál úspěšné ženy, zaměřená právě na tuto životní etapu. Konat se bude v Praze 22. listopadu. Více informací na http://www.manualzeny.cz/

Povídat se bude o zdraví a o všem, co s ním souvisí, ať už je to kvalitní výživa, pohyb i sebejisté vystupování. Slovo však dostanou především ženy samotné – ty, kterým se daří naplňovat své vize i ty, které k tomu potřebují dodat trochu odvahy.

Konference se zúčastní i řada odborníků, např. MUDr. Dagmar Seifertová, CSc., primářka kliniky Psychiatrického centra Praha; RNDr. Petr Fořt, Ph.D., expert na výživu; Doc. MUDr. Jan Měšťák, vedoucí lékař kliniky Esthé, CSc., MUDr. Jan Hnízdil, rehabilitační lékař, který poradí jak na artrózu či o problému s hormony pohovoří MUDr. Zlatko Pastor, vedoucí lékař GONA s.r.o.