"Předsevzetí už si nedávám, nikdy jsem je totiž nesplnil. Vždycky jsem přestával kouřit, až jsem se na ta předsevzetí vykašlal," řekl Koller. I jemu se ale podařilo s kouřením praštit. "Kouřit jsem přestal, ale to už je hodně dlouho," dodal.

Úplný opak novoročního předsevzetí prý kdysi vyzkoušela herečka Zuzana Stivínová. "Jednou jsem na Nový rok začala kouřit. Nějak schválně, když všichni chtěli přestat. To je jedinkrát, co si pamatuju, že jsem si něco předsevzala, ale jinak ten den moc neprožívám a kouření mi také nezůstalo," smála se při vzpomínce.

Sandra Nováková zase uposlechla rady astrologa, který před dvěma lety doporučil začít s předsevzetím čtyři dny po Novém roce. "Předsevzala jsem si, že přestanu kouřit. Bylo to legrační, protože jsem někde slyšela astrologickou předpověď, že se předsevzetí začnou plnit až 4. ledna, kdy bude ideální datum, a ono to opravdu vyšlo. Už dva roky nekouřím."

Zpěvák a lékař Ali Amiri si předsevzetí dává kdykoliv. "Když mě napadne, že něco udělám, tak se snažím to udělat, ale Nový rok mi nic neříká. Slavil jsem ho proto, že ho slavili ostatní," připustil.