Hlavní obsah
K orálnímu sexu nesmí být člověk nucen Foto: Profimedia.cz

Zakladatel české sexuologie profesor Hynie upozorňoval ve své učebnici sexuologie vydané před čtyřiceti lety, že u lidí existují různé úchylné náhražky soulože.

K orálnímu sexu nesmí být člověk nucen Foto: Profimedia.cz
Radim Uzel: Jak ženám zatraktivnit orální sex

Muž třeba občas manipuluje svým penisem mezi stehny nebo mezi prsy své partnerky. Jindy zase proniká pohlavním údem ženě do konečníku nebo dokonce do úst.

Takovéto odporné činy většinou neprovádí s vytouženou láskou, ale s ženou lehkých mravů, která mu to dovolí. Na citový a erotický vztah to má prý nepříznivý dopad. Jde vlastně o zvláštní druh onanie. Obvykle se k němu uchylují jedinci duševně zaostalí.

Ještě horší jsou případy, kdy muži olizují stydké pysky a poštěváček. K této praktice se většinou uchylují ti, kteří trpí nedostatečnou erekcí. Debilové a psychopati někdy provozují i tak odpornou věc, jakou je olizování okolí konečníku. Stačilo však pár desetiletí k tomu, aby sexuologové z gruntu přehodnotili slova pana profesora.

Americký prezident Clinton jeho učebnici zřejmě nečetl. Všechny výše uvedené praktiky orálního sexu přiznal, a to dokonce před vyšetřovacím výborem Senátu. Přísná komise ho neoznačila za debila a psychopata. Naopak, posoudila jeho čin shovívavěji, než kdyby se svou stážistkou Lewinskou doopravdy souložil.

Orální sex je módní

V posledních dvaceti letech se orální sex stal v USA velice populární. Američané si asi řekli: co může dělat pan prezident, můžeme dělat také. Ne že by to nedělali i dříve, nyní se k tomu jen ochotněji přiznávají v anonymních dotaznících. Navíc se móda orálního sexu, podobně jako holení genitálu, hbitě šíří do Evropy i do Asie.

V Asii ovšem nepředstavuje nic nového pod sluncem. Už prastará Kámasútra uvádí osm způsobů milování: objetí, polibky, škrábání, kousání, sténání, zléhání, milování po mužsku a ližbu. Prezident Clinton zřejmě studoval spíš starověkého mnicha Vátsjájanu než českého profesora Hynieho.

Podle posledních statistických výzkumů si u nás vyzkouší kontakt ústa-genitál, alespoň občas, téměř 70 % obyvatel. Nelišíme se od většiny takzvaných vyspělých zemí. Tímto způsobem sice nemůžeme otěhotnět, ale můžeme se tak nakazit sexuálně přenosnou nemocí.

Estetické normy znemožňují řadě lidí olizovat místa, která slouží k vyměšování. Není však možné je k orálnímu styku nutit. Z právního ani z lidského hlediska.

Mnozí muži si vymýšlejí dojemné zkazky, jak je semenná tekutina zdravá, výživná a dobrá na pleť. Prý obsahuje i spoustu vitamínů. Jsou to samozřejmě báchorky. Mohou tedy ženám orální sex nějak zpříjemnit nebo ho pro ně zatraktivnit? Můžou. Účinný lék už byl vynalezen. Přímo v srdci Evropské unie, v Bruselu. Prodávají tam výrobek belgických čokoládoven: speciální čokoládovou nátěrovou hmotu.

Neškodí kůži ani sliznici. Dostanete ji i se štětečkem v úhledné plechovce. Navíc vám k ní přidají ještě jakýsi šňupací kakaový prášek. Prý aby si na své přišla i vaše nosní sliznice. Tak před takovým vynálezem bledne i pověstná Kámasútra.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků