Jak píše zpravodajský server Ananova, více než 80 % dotázaných žen tvrdí, že je mezi tancem a sexem jasná spojitost. Respondentky jsou přesvědčené, že skvělý tanečník bude v ložnici rozhodně ovládat spousty báječných "kousků". Více než polovina účastnic ankety navíc přiznala, že si vyhlídnutého muže vždy radši na parketu ozkouší, než si ho pozvou domů.

Sexuální expertka Flic Everettová analyzovala výsledky průzkumu a došla k závěru, že "staří paprikové", kteří po parketu jenom bloumají, nebudou v posteli nijak vášniví. Velké štěstí prý zájemkyně neudělají ani s lehce se exhibujícími tanečníky, kteří okázale předtančují třeba na pódiu. Ti se podle ní budou při sexuálním styku více starat o to, jak při tom sami působí, než aby se snažili uspokojit partnerku tak, aby se jí to líbilo.

Muži, kteří jsou na diskotékách nesmělí, jsou podle 62 % dotázaných stejně nesmělí i v ložnici. "Vyhýbejte se těm tanečníkům, kteří se na parketu pohupují ze strany na stranu nudným, neinspirativním a naprosto netvůrčím způsobem. Budou totiž úplně stejně nenápadití i v posteli," řekla Everettová.

O moc lépe v hodnocení nedopadli ani profesionální tanečníci. Ti jsou podle Flic Everettové perfekcionisti posedlí dokonalostí. Expertka se obává, že přesně takoví budou i v posteli a od své partnerky nebudou vyžadovat nic menšího než dokonalost.