Více než 70% třicátnic prohlásilo, že jsou šťastnější, než byly kdy jindy. Většina z nich je sama se sebou o mnoho spokojenější než byla po dvacítce. Dotázané se většinou shodly na tom, že pro udržení pěkného vzhledu toho sice musejí dělat více, ale na druhou stranu se kvůli tomu necítí pod takovým tlakem jako v předešlé dekádě.

Respondentky okolo třiceti let navíc uvedly, že mají úspory. Naproti tomu 51% dvacátnic prohlásilo, že utrácí příliš. Více než polovina z nich se prý navíc nemůže dočkat, až jim bude třicet a jejich život se trochu stabilizuje. Průzkum ukázal i pravdivost častého tvrzení, že si ženy začnou sexu víc užívat po třicítce. 32% dotázaných pod třicet let uvedlo, že mají pravidelný a uspokojivý sexuální život. Třicátnic už bylo o 25 procent více (57%).

Redaktorka Debbie Djordjevicová ze serveru handbag.com o výsledcích průzkumu řekla: "Naše anketa ukazuje, že když je vám dvacet, snažíte se najít svoji parketu a stále ještě se hledáte. Kdežto po třicítce se vše začne usazovat do těch správných kolejí. Stejně jako v úspěšných seriálech Sex ve městě či Šest v tom, které ukazují soběstačné a úspěšné třicátnice, se i v reálném životě potvrdilo, že moderní ženy mají pocit, že se jejich život s věkem vylepšuje."

Ankety se zúčastnilo více než 1000 žen.