"Nejlínější" jsou v tomto ohledu (opět podle jejich vlastních údajů) obyvatelé Salcburska, kteří to ročně dělají 89krát. Celorakouský průměr hustoty pohlavního styku je 104krát za rok. Pouze tři procenta dotázaných uvedla, že sex mají denně.

S dosažením orgasmu to ale už tak slavné není. Pouze 34 procent dotázaných uvedlo, že orgasmu dosahují vždy, 32 procent se zařadilo do kategorie "skoro vždy". Jen příležitostně je uspokojeno 13 procent. Přitom do kategorie "vždy" se hlásilo 59 procent mužů a jen 13 procent žen.

Poprvé mají Rakušané sex průměrně v 16,3 letech věku, přičemž u dívek je to rovných 16 a u chlapců 16,8 roku. Tendence přitom stále klesá: dotázaní ve věku od 16 do 20 let uvedli, že měli první pohlavní styk v průměru v 15,3 letech, zatímco věková kategorie 35letých až 44letých přiznává první sex v 16,9 roku.

Mužům se nejvíce líbí blondýnky (41 procent) a za nejerotičtější u žen považují zadeček. Ženám se více líbí černovlasí (41 procent) nebo hnědovlasí (40 procent), za nejvíce sexy u nich považují oči. Jako nejerotičtější sport byl průzkumem zjištěn plážový volejbal - označilo jej 44 procent dotázaných.