Hádka vzplála již během slavnostního přípitku. 40letá Victoria Andersonová na hostině, které se zúčastnilo asi padesát hostů, podlehla záchvatu žárlivosti. Svého chotě, 23letého Scotta McKieho, fyzicky napadla a mrskla po něm popelníkem.

Mířila na jeho hlavu a strefila se mu přímo do čela, z něhož začala crčet krev. Muž byl rozčílením celý bez sebe a nezastavili jej ani přivolaní policisté. Strážníky začal mlátit a sprostě jim nadával.

McKie byl odvezen na policejní stanici a vzat do vazby. Žena mezitím zrušila svatební cestu na řecký ostrov Korfu a zahájila rozvodové řízení.

Manželství jako zlý sen

Incident se řešil soudní cestou. Muž byl odsouzen za napadení veřejného činitele k šedesáti hodinám veřejně prospěšných prací. Nepomohlo ani vysvětlování jeho advokáta Davida Bruceho, který se snažil situaci na svatbě zlehčit tvrzením, že "byli všichni opilí".

I přes verdikt se McKie cítí osvobozen. "Jsem spokojen, že jsem se té ženy zbavil," prohlásil, "manželství bylo zlým snem a největší chybou mého života," dodal.

Manželství stejně nemělo šanci na dlouhé trvání, vypověděli někteří svědci. Podle Scottova otce se snoubenci k oltáři vypravili již po dvouměsíční známosti.