Třiatřicetiletý muž a jeho o rok mladší přítelkyně strávili loni v únoru jedno hezké odpoledne v baru na centrálním náměstí v Como. Po dobrém jídle i pití si ale majitel baru všiml, že se dvojice nenápadně vytratila směrem k toaletám a že je tam už podezřele dlouho.

Nedalo mu to a vydal se milence hledat. Nalezl je na dámské toaletě, v údajně neslušné pozici a od pasu dolů svlečené. Dveře záchodu ale byly řádně zavřené, otevřel je až majitel baru. Švýcara to natolik rozčílilo, že ihned zavolal policii a na majitele lokálu si stěžoval.

Trest za rozbité dveře

Ten se ale také nedal a vzápětí podal trestní oznámení na švýcarskou dvojici za sexuální provokaci a přečin proti dobrým mravům na veřejnosti. Advokát pro Švýcara požadoval šestiměsíční a pro Švýcarku pětiměsíční trest odnětí svobody.

Městský soud vše pečlivě zvážil a nakonec rozhodl, že sex na toaletě restaurace není trestný, podmínkou ale je, aby dveře záchodu byly zavřeny. V tomto případě tomu tak bylo, a tak se švýcarská dvojice mohla radovat.

Přistižený muž se ale pokutě nevyhnul. Při sexuálních radovánkách totiž v rozčilení rozkopal záchodové dveře, za což pak podle soudu musel majiteli baru zaplatit náhradu škody ve výši 200 eur (asi 6200 Kč).

Hlasujte v anketě pod článkem:
Provozovali jste někdy sex na toaletě?