Andro-Penis je kroužek napojený na několik tyček, které se postupně napínají, a využívá množení tkáňových buněk. K tomu dochází, když jsou vystaveny neustále působící trakční síle, vysvětlují výrobci.

Přístroj byl uplynulý týden představen urologům u příležitosti konání sexuologického kongresu v Tokušimě západně od japonské metropole. Právě japonský trh považuje španělská firma za jeden z nejslibnějších pro odbyt své novinky.

Přístroj možná na předpis

Ve Spojených státech jde aparát čile na odbyt a prodají se ho tisícovky. Zástupce firmy Nobuaki Hori věří, že i v Japonsku o něj pánové projeví patřičný zájem. Zatím je v zemi k dostání prostřednictvím internetu. Tímto způsobem si ho již objednalo asi sto klientů.

Hlasujte v anketě pod článkem:
Máte zájem o Andro-Penis?

Přístroj ale dokáže mnohem více než "pouhé" prodloužení. Napravuje například nepřirozená zakřivení mužského pohlavního údu a neutralizuje smrštění, které může nastat po chirurgickém zákroku jako důsledek procesu zajizvování.

V Japonsku v současnosti schvalují přímý vstup výrobku na trh. Andro-Penisem se rovněž zabývá ministerstvo zdravotnictví, které zvažuje jeho prodej na recept.  

Bez vedlejších účinků

Jak výrobce na svých internetových stránkách píše, přístroj získal certifikát Evropské unie. Dosud nebyly zjištěny jeho případné krátkodobé či dlouhodobé vedlejší účinky. Aparát se nesmí používat, pokud je penis poraněn nebo zasažen infekcí. V takovém případě musí muž vyčkat až do úplného uzdravení.

Zájemce si Andro-Penis může sám nasazovat i sundávat, lze jej diskrétně používat v nejrůznějších situacích, "ve stoje, v sedě i při chůzi", uvádí server. Na jeho vývoji se podíleli urologové z celého světa. Přístroj je prý účinný v 97,5 procenta.