Randyho žena Tara si našla milence, s kterým ji podváděný muž našel jednoho dne v posteli přímo při činu. Navíc zjistil, že jde o souseda, s nímž dosud udržoval dobré kamarádské vztahy.

To byla poslední kapka do poháru hořkostí. Pár měsíců předtím při srážce s jelenem zničil své auto a navíc zjistil, že jeho pes má rakovinu. Svého miláčka Molly proto musel nechat utratit.

Po rozvodu se vše změnilo

Po nedávném rozvodu, který ukončil jeho čtyřleté manželství, se domníval, že jeho život se blíží ke konci. Již dva dny poté se však dění začalo ubírat opačným směrem.

Díky loterii, v níž pravidelně sázel již několik let, totiž vyhrál milión dolarů. "Několik hodin jsem byl v naprostém šoku," sdělil šťastlivec, který pracuje jako elektrikář a jehož odcitoval zpravodajský server Ananova.

"Trvalo mi několik minut, než jsem se vzpamatoval. Byl to neuvěřitelný a úžasný pocit, který jsem ještě nezažil. Zvláště potom, co se letos všechno přihodilo."

Hned začal plánovat nový život. Pořídí si novou motorku Harley Davidson, koupí si nového psa a v zimě poletí na dovolenou. Zároveň přiznal, že věří v osud. "Dříve či později se vše obrátí. Já jsem toho zářným příkladem," vzkázal všem osobám, které stále stíhají samé trable.