Většina mužů by se tak raději vzdala dárků, ale i cukroví, jen kdyby si mohli předvánoční i vánoční čas užít v klidu a v pohodě. Ženy by si tak měly uvědomit, že největší dar, který svým partnerům mohou dát je jejich vlastní přítomnost, a když k tomu budou ještě usměvavé, milé a v klidu, dá to za tisíc jiných dárků.

Třešinky na dortu, které vztah ještě víc zdokonalí

Rande s horkou čokoládou - přitulit se doma pod jednou dekou a dopřát si spolu lahodnou horkou čokoládu zpříjemní a doslova okoření každičký vztah. Dobrá nálada, ale i horká čokoláda působí velmi afrodiziakálně a večer tak nabere úplně jiné grády.

Večeře pro dva - Světlo svíčky, romantické prostředí, výborné jídlo i pití je ten nejlepší lék, jak zapomenout na všechny starosti z předvánočního shonu vyplývající. A je jedno zda spolu vyrazíte do restaurace, nebo uvaříte jídlo s láskou doma. Ze všeho nejdůležitější je, abyste si vše opravu užívali a nevnímali to jako povinnost.

Zábavné zimní sporty - sněhu letos moc není, ale to neznamená, že neexistují jiné možnosti, jak se v zimním čase spolu aktivně pobavit. Při společném bruslení, procházení, ale i například sledováním hokejového zápasu na stadionu apod. se mohou partneři výborně odreagovat a nabýt novou energií. Společné zážitky a pohyb pak jdou ruku v ruce s hormony štěstí a lásky.