Vardy, který přísahá, že nikdy neměl vážnou známost a pohlavní styk se ženou, se nechal zřejmě inspirovat příběhem 18leté studentky Rosie Reidové. [celá zpráva]

David, který studuje prvním rokem multimediální vědy, dostal jíž 7 tisíc odpovědí. Internetový server však brzy poté jeho inzerát smazal.

Mnohé ženy i přesto stačil okouzlit, většina z nich mu píše, že je pohledný a požadované peníze by si zasloužil. Odepisovaly mu ženy i ze zahraničí - z Austrálie, Kanady či Spojených států.

Rodiče nic netuší

"Vždycky jsem měl ztřeštěné nápady, stejně jako je tento," prohlásil student, kterého k rozhodnutí zjevně vedly jiné důvody než Rosie. "Všechno to dělám jen proto, abych se bavil."

"Moji rodiče nemají sebemenší tušení, co vyvádím. Myslím, že kdyby se to dozvěděli, určitě by byli trochu šokováni," připustil. "Ale pak by si uvědomili, že to byl jen můj další bláznivý nápad."

Davidovi, jehož zajímají počítače, média a peníze, prý nezbývá na přítelkyni čas, doufá však, že jednou potká skutečně krásnou ženu, která by požadovanou částku zaplatila. Jednu šestinu z ní by pak Vardy věnoval na humanitární účely.