Stejně jako se muži rádi podívají na krásnou modelku či herečku, ženy se rády podívají na pohledného muže s vypracovanou postavou. Pokud se navíc na mužské fotografii spojí sexy vzhled s péčí o (nejlépe malého) potomka, je úspěšnost u ženské populace téměř zaručena, uvádí server Firsttoknow.

Možná právě proto můžete v mnoha časopisech či na internetu vídat stále dokola fotografie slavných tatínků, kteří dovádějí se svými dětmi. Tu na procházce, tu na výletě nebo u moře.

Podívejte se s námi na několik hollywoodských sexy tatínků, kteří jsou vděčným tématem řady ženských časopisů.

Ryan Phillippe 

Když se vám na první poslech jména nevybaví, o koho jde, nevadí. Herec Ryan Phillippe je bývalý manžel slavnější herečky Reese Whiterspoonové. Hrál například v hororovém snímku Tajemství loňského léta, ve spojení s jeho bývalou ženou si ho můžete vybavit ve filmu Velmi nebezpečné známosti.

Ryan Phillippe s dětmi

Ryan Phillippe s dětmi

FOTO: Profimedia.cz

Ryan má dvě děti, čtrnáctiletou dceru Avu Elizabeth a desetiletého syna Deacona.

Matthew McConaughey 

Čerstvý držitel Oscara, herec Matthew McConaughey, má se svou ženou Camilou Alvesovou celkem tři děti. O tom, že se jedná o úspěšného a navíc velmi pohledného herce, není pochyb.

Matthew McConaughey

Matthew McConaughey

FOTO: Profimedia.cz

Své kouzlo pro mnohé fanynky neztratil ani poté, kdy kvůli roli ve filmu Dallas Buyers Club, za kterou získal Oscara, drasticky zhubl.

Brad Pitt 

V přehledu slavných a pohledných tatínků nesmí určitě chybět ani známý herec a partner neméně slavné herečky Angeliny Jolie Brad Pitt. Pár spolu vychovává celkem šest dětí.

Věřili byste, že herec Brad Pitt už oslavil padesátku?

Věřili byste, že herec Brad Pitt už oslavil padesátku?

FOTO: Profimedia.cz

Channing Tatum 

Do řad novopečených tatínků se v minulém roce zařadil i herec Channing Tatum. Před hereckou kariérou se živil jako model a tanečník.

Channing Tatum s manželkou

Channing Tatum s manželkou

FOTO: Profimedia.cz

Chris Hemsworth 

V přehledu slavných tatínků nechybí ani Australan Chris Hemsworth. Svalnatý představitel mocného Thora, boha hromu, se objevil ve filmu už v roce 1988, výrazně se ale do povědomí dam dostal až právě rolí mocného Thora.

Chris Hemsworth

Chris Hemsworth

FOTO: Profimedia.cz

S manželkou Elsou Patakyovou vychovávají prvorozenou dceru Indii Rose, v nejbližších dnech očekávají narození dalších potomků, dvojčat.

David Beckham 

Opomenout bychom jistě také neměli slavného fotbalistu a otce čtyř dětí Davida Beckhama. Ten má tři syny a dceru s bývalou členkou slavné dívčí skupiny Spice Girls a nynější úspěšnou módní návrhářkou Victorií Beckhamovou.

David Beckham s dcerou Harper Seven

David Beckham s dcerou Harper Seven

FOTO: Profimedia.cz

Orlando Bloom

Trojský či elfí bojovník, princ, pirát nebo voják. To je jen malý výčet rolí dalšího slavného a pohledného tatínka, britského herce Orlanda Blooma. Ten má s manželkou Mirandou Kerrovou (nežijí spolu) syna Flynna.

Orlando Bloom se synem

Orlando Bloom se synem

FOTO: Profimedia.cz