"Snad myšlenka na testování přípravku pomůže hráčům v blížících se bojích o medaile a zároveň udělá radost i manželkám a přítelkyním hráčů," uvedl zástupce firmy, která přípravek v říjnu minulého roku uvedla na trh. [celá zpráva]

Ocení jej i ženy

"Pro tento krok jsme se rozhodli i proto, že výrobek byl klinicky testován a odpovídá všem normám a nařízením o zákazu používání dopingových látek," dodal manažer klubu Pavel Kelar.

Prostředek existuje ve dvou variantách jak pro muže, tak pro ženy. "Mohu přípravek bez obav doporučit všem mužům i ženám, protože nemá žádné vedlejší účinky. To je velmi pozitivní, protože tak populární viagra byla, jak známo, nebezpečná pro kardiaky," ujistil sexuolog Radim Uzel a dodal, že by nikdy nedoporučil přípravek, o jehož kvalitě není přesvědčen. Tento by klidně naordinoval i těhotným či kojícím ženám.

:. Hlasujte v anketě pod článkem:
Požili jste již někdy přípravek na vylepšení sexuálního života?

Přesto jej hráči klubu Mlékárna Kunín budou testovat pod dohledem sexuologa, klinického farmaceuta a lékaře klubu. Závěrečné výsledky budou dostupné jak odborné, tak laické veřejnosti.