Vyhlídka prvního sexu s novou partnerkou je lákavá a vzbuzuje v mužích více či méně bujné fantazie. I při dobrém plánování ale nemusí sex dopadnout tak uspokojivě, jak si mnozí plánují, a tím zrovna nemyslíme přímo sexuální selhání.

Na vině podle odborníků bývají někdy jisté výroky či chování mužů při nebo po prvním sexu. Podívejte se s námi na krátký přehled některých situací, které mohou vyhlídky mužů na další sex poněkud zhatit, tak jak je uvedl server AskMen.

"Výtuh" ihned po sexu 

Úchvatný první sex může být vskutku vyčerpávající, ale rozhodně by to nemělo dopadnout stavem, kdy se muž ihned po vyvrcholení otočí na bok a "odpadne". Byť byl sex sebelepší a i žena je příjemně unavena, nejedna se chce po milování s partnerem ještě mazlit a cítit blízkost nového milence. Okamžitý "výtuh" po sexu nebo předstíraný nezájem ze strany muže, tak může předznamenat rychlý konec počínajícího vztahu.

Podle odborníků je navíc únava či spánek mužů jen předstíraný, protože se pánové mnohdy bojí všetečných otázek nebo poznámek od žen. Ať je to jak chce, takové chování je zkrátka nepřístojné. Takže pánové, zatněte zuby a vydržte to!

Svěřování se s nezajímavými sny

Každý o něčem někdy sní, a jelikož jsou to naše sny, nemusí se každému líbit. Vás možná nadchne, že se vám zrovna minulou noc zdálo o bývalé učitelce z páté třídy, která vás honila nahá po škole s rákoskou, ale ženě to zrovna super připadat nemusí.

Takže pozor s čím vším se svěřujete (to platí i pro ženy). Pokud to nebudou zrovna stoprocentně spolehlivá čísla do loterie, nebo sen, kde vaše nová partnerka představuje sexuální bohyni, pak to žena vědět nemusí.

Opatrně se sexuálními pomůckami

Hračky pro dospělé k sexu prostě patří. Jelikož se ale jedná o věc, která nemusí vyhovovat každému, je dobré si partnerku nejdříve oťuknout, zjistit, co se jí líbí, a teprve potom třeba navrhnout nějaké to zpestření. Jinak vaše sexuální poznávání skončí dřív, než byste chtěli.

Přečtěte si také

Jak věda bojuje proti stárnutí a vráskám

Botulotoxin, kyselina hyaluronová či laser, i to jsou metody, které ženy stále častěji volí v boji proti vzniku vrásek.

Více se dočtete ve čtvrteční příloze deníku Právo Café.