Vše má tedy své pro a proti. Být podváděnou manželkou může být stejně zraňující jako čekající milenkou. Velmi totiž záleží na chování samotného muže. Někdy se k podváděné manželce může chovat mnohem lépe než ke své milence. Navíc tak jako manželka může žít dlouhá léta v nevědomosti, tak tomu může být i u milenky.

Jaká pozice je výhodnější?

Výhoda manželky je podle milenek v tom, že se svým mužem tráví většinu jeho volného času, především nocí a například vánočních svátků, plánuje s ním budoucnost, může se s ním ukazovat na veřejnosti a oficiálně je i případnou dědičkou jeho movitých statků.

Naopak milenky to mají podle manželek lepší v tom, že se vlastně nemusí o nic starat, nemají žádné povinnosti, mají čas samy na sebe, jejich nevěrní muži je hýčkají, a tak není divu, že mohou být vždy jen usměvavé a na sex naladěné.

Ve skutečnosti žádná z žen nemůže být za těchto okolností dlouhodobě šťastná. Být podváděnou neunese žádná normální žena, které jde o city a ne jen o hmotné statky.  Samozřejmě může odpustit, ale rozhodně ne i nadále tolerovat nějaký další mužův vztah.

I zakázané ovoce se jednou přejí

A milenky? Zakázané ovoce sice může delší čas výtečně chutnat, ale jakmile se překlene období vzbouřených hormonů, i milenka začne toužit po zcela běžných věcech, které skýtá oficiální partnerství. A nejde jen o mateřství, i když biologické hodiny jednou začnou tikat každé ženě, ale i o společné víkendy a hlavně plánování společné budoucnosti.

Navíc pro jakou ženu by bylo dlouhodobě uspokojující střídat se v intimních hrátkách ještě s další ženou? Stojí opravdu všechny ty peníze, dárečky, lichotky a sexuální hrátky za to?