35 procent z 1078 dotazovaných žen ve věku mezi dvaceti až padesáti lety tvrdí, že k navázání vztahu je nejdůležitější humor. U 24 procent hraje významnou roli vzhled, o osm procent méně dotázaných přikládá největší důraz na inteligenci.

Ženy se kupodivu nechávají čím dál tím méně nalákat na pověstné materiální zajištění, které považují za podružné. Oceňuje ho pouze sedm procent.   

Osvědčené babiččiny rady fungují

V otázce sexu jsou dámy zdrženlivější a rafinovanější zároveň. Jen jedno procento z nich dovolí, aby na první intimní schůzce došlo k pohlavnímu styku. Každá třetí však přiznává, že při ní dává najevo milostnou touhu, ovšem nepřipustí, aby zašla dál než k svůdnému a koketnímu chování. Dvacet procent lovkyň nehodlá čekat, až se jejich kořist sama vyjádří, ale hbitě volí ofenzivní výbojnou taktiku.

Hlasujte v anketě na konci článku:
Dámy, čemu dáváte u mužů přednost?

Jen tři procenta poučeně uvádějí, že maminčiny a babiččiny recepty nejsou tak úplně k zahození. Vědomá zdrženlivost a rezervovanost totiž dokáže téměř každého pána tvorstva přimět přímo k nadlidským výkonům na poli dobývání, na němž by jinak zřejmě úplně rezignoval.