Muž třeba občas manipuluje svým penisem mezi stehny nebo mezi prsy své partnerky. Jindy zase proniká pohlavním údem ženě do konečníku nebo dokonce do úst.

Takovéto odporné činy většinou neprovádí s vytouženou láskou, ale s ženou lehkých mravů, která mu to dovolí. Na citový a erotický vztah to má prý nepříznivý dopad. Jde vlastně o zvláštní druh onanie. Obvykle se k němu uchylují jedinci duševně zaostalí.

Ještě horší jsou případy, kdy muži olizují stydké pysky a poštěváček. K této praktice se většinou uchylují ti, kteří trpí nedostatečnou erekcí. Debilové a psychopati někdy provozují i tak odpornou věc, jakou je olizování okolí konečníku. Stačilo však pár desetiletí k tomu, aby sexuologové z gruntu přehodnotili slova pana profesora.

Americký prezident Clinton jeho učebnici zřejmě nečetl. Všechny výše uvedené praktiky orálního sexu přiznal, a to dokonce před vyšetřovacím výborem Senátu. Přísná komise ho neoznačila za debila a psychopata. Naopak, posoudila jeho čin shovívavěji, než kdyby se svou stážistkou Lewinskou doopravdy souložil.

Orální sex je módní

V posledních dvaceti letech se orální sex stal v USA velice populární. Američané si asi řekli: co může dělat pan prezident, můžeme dělat také. Ne že by to nedělali i dříve, nyní se k tomu jen ochotněji přiznávají v anonymních dotaznících. Navíc se móda orálního sexu, podobně jako holení genitálu, hbitě šíří do Evropy i do Asie.

V Asii ovšem nepředstavuje nic nového pod sluncem. Už prastará Kámasútra uvádí osm způsobů milování: objetí, polibky, škrábání, kousání, sténání, zléhání, milování po mužsku a ližbu. Prezident Clinton zřejmě studoval spíš starověkého mnicha Vátsjájanu než českého profesora Hynieho.

Podle posledních statistických výzkumů si u nás vyzkouší kontakt ústa-genitál, alespoň občas, téměř 70 % obyvatel. Nelišíme se od většiny takzvaných vyspělých zemí. Tímto způsobem sice nemůžeme otěhotnět, ale můžeme se tak nakazit sexuálně přenosnou nemocí.

Estetické normy znemožňují řadě lidí olizovat místa, která slouží k vyměšování. Není však možné je k orálnímu styku nutit. Z právního ani z lidského hlediska.

Mnozí muži si vymýšlejí dojemné zkazky, jak je semenná tekutina zdravá, výživná a dobrá na pleť. Prý obsahuje i spoustu vitamínů. Jsou to samozřejmě báchorky. Mohou tedy ženám orální sex nějak zpříjemnit nebo ho pro ně zatraktivnit? Můžou. Účinný lék už byl vynalezen. Přímo v srdci Evropské unie, v Bruselu. Prodávají tam výrobek belgických čokoládoven: speciální čokoládovou nátěrovou hmotu.

Neškodí kůži ani sliznici. Dostanete ji i se štětečkem v úhledné plechovce. Navíc vám k ní přidají ještě jakýsi šňupací kakaový prášek. Prý aby si na své přišla i vaše nosní sliznice. Tak před takovým vynálezem bledne i pověstná Kámasútra.