Seznámit se a najít si tu pravou partnerku není v dnešní době vůbec jednoduché, zvláště pak pro nesmělé jedince. Proto mezinárodní organizace Social Dynamic každoročně pořádá nejrůznější přednášky a konference, kde mužům představuje způsoby tzv. pick-upu, neboli umění svádění či balení žen.

Muži tak mají šanci naučit se přirozeně zaujmout opačné pohlaví, ale také vyvolat v ženách dojem, že na tento okamžik nikdy nezapomenou.

Mezi hvězdy letošního ročníku bude patřit velmi úspěšný chorvatský svůdce Badboy, jehož největší zbraní je prý dominantní a vůdčí přístup, vycházející z nezlomného přesvědčení v sebe sama. Jeho životním mottem je: "Svět je tvé zrcadlo. Pokud si myslíš, že jsi neschopný smolař, tak si to o tobě budou myslet i ženy. Pokud věříš, že jsi nezastavitelný svůdce, dívky ti uvěří."

Správná mužská strategie 

Badboy bude učit muže zvolit správnou mužskou strategii, jak sbalit ženu a udržet si ji déle, než na pouhý flirt.

Další specialista na svádění Yad zase muže naučí seznamování na ulici. Jak ženu oslovit a zaujmout, tak aby nebyli okamžitě odmítnuti apod.

"Kromě jiného si muži poté budou moci teorii vyzkoušet v praxi, kdy za doprovodu odborníků navštíví i noční kluby v Praze," svěřil Novinkám Pavel Bambásek, jeden z organizátorů akce.

Více na přiloženém videu.