Jak tvrdí server AskMen, ženy jsou všeobecně ve vymýšlení mnohem lepší než muži. To samé lze prý říct i o sexuálním fantazírování. Jejich tajné sexuální sny a představy se rozhodně nenechají těmi mužskými zahanbit. Odborníci se proto rozhodli na toto téma více zaměřit a sestavili žebříček nejčastějších ženských sexuálních představ a přání.

Dominantní žena

Ženy milují silné muže, kteří je dokáží bez mrknutí oka vzít do náruče a třeba je unést. Není proto divu, že se takový typ mužů objevuje často i v ženských snech. Ještě více však ženy láká, když takové muže mohou zcela ovládat. Proto se v ženských představách často odehrávají situace, kdy je takový muž zcela pod nadvládou ženy a doslova "žadoní" o její přízeň, kvůli které je ochoten udělat naprosto vše.

Dominantní muž 

I na první pohled moderní a nezávislé ženy touží po "opravdovém" muži, který se nestydí projevit svou touhu a vzít si, co chce. Často se tak v představách žen odehrávají situace, kdy muž toužící po sexu jednoduše ženu přitiskne ke zdi či na zem, a začne si majetnicky brát to, po čem touží.

Voyeurismus

I mnohé na první pohled "uťápnuté" ženy mohou milovat vzrušení a mezi takové patří právě i voyeurismus. I pro ně je takové pozorování nic netušícího milujícího se páru silně erotické a přitažlivé. Často tak fantazírují o tom, jaké by to bylo nakukovat do sousedova okna zrovna, když si užívá milostné chvilky. Nebo je láká tajně pozorovat pár užívající si někde v parku. Je to vlastně jakési uspokojení vlastních nemravných tužeb, aniž by se ale musela žena nějak osobně angažovat.

Násilnosti

Fantazie v podobě jistého násilí ve vztahu nebo při sexu jsou podle odborníků převažující především u žen. Většina psychologů věří, že takovéto fantazie ženám umožňují prožít alespoň tímto způsobem divoký a někdy až násilnický sex, ale bez pocitu viny, který by se u většiny žen posléze dostavil. V konkrétní představě tak převažují situace, kdy velmi pohledný muž odnese ženu do ložnice, kde se jí zmocní i přes její protesty. Na jedné straně je to pro ženy neúnosné, vnitřně si ale budou při takovém snění užívat každou minutu.

Nevinná školačka 

Jak podotkli autoři z výše uvedeného serveru, sexuální fantazie s nevinnou culíkatou školačkou ve stylu Britney Spearsové nemusí být rozhodně jen doménou mužů. I ženy si častokrát představují samy sebe coby nezbednou školačku v kraťoučké sukýnce, která se svými rozvernostmi nepřestane, dokud jí partner coby vzor vší poctivosti nedá na holou. Výprask je prý pro ženy přitažlivý ze dvou důvodů: za prvé je vzrušuje samotná dominance muže, za druhé to ve většině případů vyústí ve velmi vášnivý sex.

Soukromý striptýz

Převážná většina žen by se k takovému kroku veřejně nikdy neodhodlala. V představách ale padají všechny zábrany, a už jen představa toho, že muž ženu s velkým zaujetím pozoruje, a takové představení je pro něj vzrušující, samozřejmě vzrušuje i ženy. Třešničkou na dortu je v takovém případě i fakt, že žena svým způsobem může ovládat i mužovo vzrušení.

Sex se dvěma muži

Sexuální představa, kdy je žena obdivována a milována dvěma muži, je prý dost rozšířená. Muži jsou této ženě naprosto oddáni, společný sexuální styk je pro ni i pro ně naprostým ukojením všech tužeb. V reálu je taková situace pro ženy nepředstavitelná, možná proto o ní ženy tak rády sní.

Sex s cizincem 

Další z preferovaných fantazií, která by v reálu neměla často žádnou šanci na uskutečnění. Promilovat nezávazně celou noc s tajemným cizincem z baru je velkým lákadlem, při kterém fantazie pracuje na plné obrátky.

Sex s mužem i ženou

I heterosexuální ženy láká kromě sexuálních hrátek s přítelem občasné milostné "splynutí" se ženou. V reálu jsou sice také známy takové případy, ale většina žen se k takovému "vztahu" jen těžko odhodlá, protože je pro ně nepřijatelné dívat se na svého přítele, jak se mazlí s jinou. Proto si takové situace o to častěji představují ve své fantazii. Nejlákavější je na takové představě prý fakt, že si ženy mohou bez jakýchkoli pocitů viny či žárlivosti "užívat" sexuálních zkušeností obou stran.