Zdá se, že se Britové nenechávají příliš strhávat atmosférou Vánoc, která zpravidla vybízí k upevnění rodinného kruhu, a naopak se dávají zlákat milostnými aférkami s kolegy.

41 procent zaměstnanců anglických firem přiznalo, že se rádo oddává příjemnému předvánočnímu sexu mezi kolegy a 13 procent se milovalo přímo během oslavy v zaměstnání, napsal zpravodajský server Ananova.

Nejoblíbenějším místem k sexu je podle Britů zasedací místnost určená k poradám. Dále se zaměstnanci často milují v šéfově kanceláři, přičemž pouze 6 procent dotázaných uvedlo, že již bylo přistiženo třetí osobou při činu.

Anketa pod článkem:
Už jste měli pohlavní styk na vánoční firemní oslavě?

"Výzkum je pouze důkazem toho, že firemní oslavy jsou dobrou příležitostí k uskutečnění tajných snů - jak docílit pohlavního styku s osobou, na kterou u počítačové obrazovky myslíme po celý rok," sdělila Kate Taylorová, mluvčí britské společnosti, která výzkum prováděla. 

Sex po celý rok

Z průzkumu dále vyplývá, že 23 procent Britů provozuje sex s kolegou nejen o Vánocích, ale kdykoliv během roku, z nichž téměř polovina přiznala, že jim ke styku významně napomohl alkohol. Naopak 55 procent z nich si postěžovalo, že milování bylo završením dlouhého dobývání kořisti.