Sedmadvacetiletý policejní příslušník Annis Abdullah se v nočním podniku seznámil s mladou Singapurkou, které později v autě nabídl pohlavní styk.

Doživotí za orální sex

Na ten dívka nepřistoupila, zato orální sex se jí zalíbil, uvedl deník The Straits Times. Po týdnu se jí však noční počínaní rozleželo v hlavě a Abdullaha udala na policii. Hříšník nyní sedí ve vazební věznici a v obavách čeká na rozsudek. Za prozování orálního sexu mu hrozí až doživotní žalář.

Policista zhřešil, ať pyká

Podle soudce Wonga Keena Onna by si policista trest zasloužil, neboť právě on by měl vědět nejlépe, co je protizákonné, a jeho chování by mělo být příkladné. Policejní mluvčí na adresu hříšného seržanta uvedl: "Nemáme místo pro nedisciplinovaného příslušníka, bude postaven před disciplinární komisi a vyloučen."

Odborník na kriminalistiku, právník Subhas Anandan vysvětlil, že v podstatě by mohla být odsouzená i sama Singapurka, která orální sex vykonávala.

Někteří singapurští zdravotníci, kteří odhadují, že až 60 procent manželských párů orální sex i přes zákaz stejně provozuje, by uvítali zrušení tohoto zákona.