Jerry je přesvědčena, že nejdůležitější je pravidelně třikrát denně jíst. Rozhodně nedoporučuje přeskočit žádné jídlo, a to ani v sebevětší snaze zhubnout: "Vynechat jedno z nich znamená, že si tělo začne ukládat tuk."

Mlsá jen čokoládu

"Mezi jednotlivými jídly nemlsám a vyhýbám se alkoholu. Alkohol kazí vzhled ženy," radí Jerry. Jak uvádí server Ananova,  doma u Hallové by se jen těžko našly jakékoliv pamlsky. Výjimku tvoří pouze hořká čokoláda, kterou modelka považuje za zdraví prospěšnou.

Nemalou roli prý hraje i hodně spánku, důležité je pravidelně cvičit a pít spoustu vody, která je Jerryinou tajnou zbraní proti povadlé pleti.

Plastiku odmítá

Hallová ovšem v rozhovoru pro rakouský časopis Woman přiznala, že za svůj vzhled vděčí i genům. Zdůrazňuje, že nikdy nezkoušela botoxové injekce a kvůli mladistvému vzhledu by ji prý ani nenapadlo podstoupit plastickou operaci. Stárnutí jí nenahání strach: "Strávila jsem 25 let tím, že jsem vypadala mladě a dobře. Je tedy jen přirozené, že se mi teď dělají vrásky," říká vyrovnaně.

Modelka si podle vlastních slov po rozvodu s frontmanem Rolling Stones patřičně užívá života a lituje, že Jaggera neopustila už dříve. Do nového vztahu se ale nehrne. Kdyby nyní natrefila na toho správného muže, jistě by ho nechala chvíli čekat: "Potřebuji nejdřív trochu času pro sebe. Nikdy jsem nežila sama a chci konečně vědět, jaké to je být sama odpovědná za svůj život," vysvětluje.