Jaké je to číslo? Poměr délky mužského orgánu a jeho obvodu, tvrdí experti ze SIA. Dvě měření prý stačí a každý muž hned ví, jak na tom je a zda z něho může být onen seveřankami opěvovaný jižanský milovník. Měření se provádí ve stavu vzrušení, kdy lékař změří délku a obvod penisu a pak délku podělí obvodem. Získaný údaj nesmí překročit číslo 1,31.

Jde i o pružnost

K tomu je ovšem třeba ještě posoudit stav tkáně mužského pohlavního orgánu - tedy jeho "pružnost" - a nadto i stav cévního systému. Kdo kouří, vystavuje se velkému nebezpečí, že stav cév a tkáně nebude právě nejlepší, tvrdí lékaři.

Hodnota vyšší než 1,32 napovídá, že muž bude mít potíže s úplným ztopořením penisu, a na vině je - geometrie, říká předseda SIA doktor Edoardo Austoni.

Pomůže lék

Situace ale není katastrofální, dodává další expert SIA doktor Vincenzo Mirone. Stačí si jen vybrat některou z dostupných léčeb - například tak zvanou víkendovou pilulku, která zajistí na dva dny z hlediska sexu tu správnou kvalitu mužského pohlavního mužského orgánu.

Tento lék uvede muže - tedy jeho penis - do patřičného stavu už za půl hodiny po požití a dosavadní poznatky dokládají, že je všeobecně velmi dobře přijímán.