Rayová uvedla, že incident se stal 25. září v severokarolínském městečku Kure Beach. Její advokát prý jí poradil, aby blíže nezveřejňovala obsah výhrůžek.

Affeck si nevzpomíná

"Skutečně jsem se jím cítila ohrožena na životě," řekla nicméně tato žena televizní stanici Fox. Přiznala současně, že se s Affleckem loni v únoru stýkala.

Místní soudce vydal na Afflecka zatykač. Policejní důstojník Andrew Everhart nicméně uvedl, že je v něm herec obviněn pouze ze slovních výhrůžek a zdůraznil, že "pan Affleck není obviněn z žádného přestupku". Affleckův mluvčí tvrdí, že si Ben na žádnou takovou ženu nevzpomíná a jí jde zřejmě jen o zviditelnění na úkor populárního herce.

Svatba ano, či ne?

Ben Affleck je nyní údajně na farmě poblíž Savannah v Georgii spolu s Jennifer prý vymýšlejí, co bude s jejich vztahem. "Užíváme si volno. Oba jsme tvrdě pracovali. Prostě chceme mít na chvíli ticho a klid," prohlásil Affleck. Časopisu In Touch také potvrdil, že svatba, byť v soukromí, bude.

Našli se ovšem přátelé, kteří k zdánlivé idylce přilili kapku jedu. " Jennifer odjela za Benem do Georgie, aby dokázala, jak moc jí na Benovi záleží a že může být šťastná jedině s ním," pravil jeden z nich. Další si přisadil slovy: "Jennifer je nešťastná. Ben se nechce ženit".