Podle přátel jednoho z nejsledovanějších párů světa se Victorii nespoutané a bouřlivé noční jízdy jejího muže nezamlouvají již delší dobu. Teprve teď jí ale došla trpělivost a rozhodla se jim udělat přítrž. Davida proto doslova zamknula doma.

Odůvodnila to tím, že musí společně zabydlet jejich nový španělský dům. Některé zdroje ovšem mluví o tom, že zpěvačka snahu vybudovat si s Davidem ve Španělsku druhý domov nadobro vzdala. "Její plány na příjemný rodinný život v prosluněném Španělsku vzaly za své, když David začal chodit z nočních tahů až nad ránem a v médiích se začaly objevovat fotky, svědčící o tom, že se náramně baví s ženami," uvedla Victoriina přítelkyně, podle níž se zpěvačka nebojí, že by jí byl David nevěrný, ale štve ji, že s cizími ženami pózuje fotografům.

"Davidovi zcela věřím. Jen je od něj stupidní, že se nechá s těmi ženskými fotografovat. Pak jsou těch fotek plné noviny a mně se to jen stěží vysvětluje našim známým," svěřila se Victoria. "Byla tak naštvaná, že začala uvažovat o odjezdu z Madridu. Nechce tu bydlet za situace, kdy bude muset každou chvíli čelit podobným skandálům. David by si měl rozmyslet, co dělá," dodala Victoriina kamarádka.