"Je děsivé, co si musí ženy během porodu vytrpět. Chlapi by jim za to měli líbat ruce i nohy a chovat si je jako v bavlnce, a ne je po několika letech odkopnout a nechat i s dítětem napospas," řekl Mark, novopečený otec dcery Elly Rae Wahlbergové, která se narodila 2. září.

Děti a manželka

"Porod byl pro mě natolik intenzivním zážitkem, že jsem se z něj musel vzpamatovávat několik týdnů. To je důvod, proč o našem zasnoubení informujeme až teď. Pokud půjde všechno podle našich představ, se svatbou nebudeme nijak otálet," prozradil herec s poznámkou, že se usedlého způsobu života rozhodně nebojí. "Řekl jsem už dávno, že je můj hýřivý život minulostí a že ho s radostí vyměním za plínky, dětský křik, tlačení kočárku a milovanou manželku. Už se na to těším."

O tom, že se hodlá usadit a žít se známou modelkou poklidným rodinným životem, mluvil Wahlberg již před několika měsíci "Teprve přítomnost na porodním sále ho ale konečně přiměla k tomu, aby Rheu požádal o ruku. Deset hodin trpěla v porodních bolestech a Mark pak usoudil, že potřebuje dokonalou péči," prozradila blízká přítelkyně hvězdného páru.