Ačkoliv se třiašedesátiletý Al Pacino dostavil na soudní jednání s desetiminutovým zpožděním, soud vyhověl jeho požadavku, a tak bude mít filmový Kmotr možnost s dětmi přespat jednu noc v týdnu a strávit s nimi přiměřený čas den předtím a potom.

"Je to pro mě úspěch. Mohlo to všechno dopadnout tak, že bych své děti už nikdy nemusel vidět. Jsem rád alespoň za ten zlomek času. Každá minuta s Olivií a Nathanem je pro mě to nejcennější na světě," řekl Pacino.

Není všemu konec

Nový spor mezi bývalými milenci na sebe zřejmě nenechá dlouho čekat. Beverly totiž oficiálně požádala soud, aby ji umožnil přestěhování z New Yorku do Los Angeles, kam hodlá pochopitelně přesídlit i se svými dětmi. A

l Pacino se proti jejímu rozhodnutí ohradil, a tak se před soudem kvůli péči o děti sejdou znovu 29. září. "Nemyslím si, že bychom se mohli v dohledné době dohodnout. Al si klade stále hloupější podmínky. Jediné štěstí, že jsou dětem teprve dva roky a nemají ze soudu ještě rozum. Nechci, aby je to poznamenalo," řekla osmačtyřicetiletá D'Angelová, známá například z filmu National Lampoon's Summer Vacation.