Sílící trend ženského pokolení časopis nazývá: sex bez duše. Průkopníkem vztahů nevztahů je údajně mladá generace, dívky propůjčující si mužské tělo dle výběru nejčastěji v pátek a v sobotu večer v klubech, a to maximálně na jednu noc.

City, dík, nechci

Oblíbeným termínem "lovu" jsou zejména letní prázdniny, kdy je lidské tělo nejméně zahaleno. Každý tak ví, jak na tom ten druhý, alespoň co se týče fyzické konstituce, je.

Podle časopisu trend nezávazné lásky přesně kopíruje vývoj ženské emancipace. V současnosti údajně dospělo do fáze, kdy už něžné pohlaví není sváděno, ale aktivně využívá svých zbraní k tomu, aby vhodnou "kořist" co nejdříve otestovalo.

Ženy prý přebírají chování mužů, kteří si však na lehké "skalpy" stejně rychle zvykají. Chvilky strávené v obětí se tak neúprosně mění ve "výrobu" nejdokonalejších orgasmů - dobrá pověst o výkonnosti, šikovnosti se ve společnosti počítá. Úspěch? Alespoň částečně. Zářezy na pažbě přibývají oběma.

Letos? Už čtyřicet

Cosmopolitan provedl v jednom z nočních klubů zajímavý průzkum. Poslal svého redaktora na španělskou Ibizu do tamějšího nočního klubu. Výsledek "studie" byl velmi tristní. Nejtypičtějším příběhem ženy lovkyně je vyprávění 27leté úspěšné manažerky. Přiznala, že jen letos se milovala nejméně se čtyřiceti muži, ani jednou však neprožila orgasmus. Ze schůzek většinou odchází sama, sama také doma pravidelně usíná. Na otázku, zda se cítí šťastná, odpověděla s filozofickým nadhledem: "Co je vlastně štěstí?"