Hlavní obsah

Slovenky chtějí tankiny, Angličanky tanga

Jedním z módních hitů tohoto léta jsou na Slovensku tankiny výrazných barev. Slovenky si je oblíbily také proto, že se plavky sice skládají ze dvou dílů, avšak ten horní končí až nad pupkem. Ve správné barevné kombinaci totiž dokážou zeštíhlit téměř každou ženu.

Slovenky chtějí tankiny, Angličanky tanga

 "Nejprodávanější jsou tankiny červené barvy anebo proužkované, v kombinaci modré a bílé," uvedla Silvia Pavlechová s prodejny Atlantic. 

Tankiny, které letos bodují téměř u každé věkové kategorie, přitom ještě loni nosily podle výrobce plavek Petra Chmelíka především starší dámy. "Jednoduché střihy však nahradily ty, které víc odhalí, než zakryjí. Jsou v zářivě jasných barvách, vzorované a blyštivé," prozradil jedno z tajemství letošního boomu tankin Chmelík.. 

Důležité je zvolit vhodný střih

Podle něj je na Slovensku mnohem menší poptávka po tangách. "Slovenky jsou stydlivější a vybírají si především decentní střihy. Tanga nebo výstřihy k pupku si kupují otevřenější Američanky a Angličanky," potvrdila prodavačka v jednom bratislavském obchodě se spodním prádlem. 

Obchodníci doporučují, aby si ženy před nakupováním rozmyslely, jaký typ plavek chtějí a kdy a kde je budou nosit - při opalování, plavání či předvádění. Důležité je vybrat si správný střih. "Plavky by měly sedět tak, aby zakryly všechny nedostatky. Žena by v nich měla vypadat opálená už na začátku sezony," doporučila prodavačka z obchodního domu Dunaj.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků