Na Doma je věrnostní program společnosti Unilever, který svým členům během celého roku nabízí různé výhody jako je tištěný časopis, vzorky produktů zdarma nebo diskuse a informace na webových stránkách.

Letošní rok proběhlo první velké setkání členů Na Doma a to ve velkém stylu ve westernovém městečku Šiklův Mlýn. Se svým synem Arturem se přijela podívat na bohatý program i jedna z "Nadomaček" Leona Machálková. Letos poprvé se mohly Nadomačky setkat i se svými rodinami a ve stylu divokého západu se setkat s jednotlivými značkami Unileveru a prožít krásnou sobotu.

A o co můžete soutěžit:
- o 3 piknikové koše Na Doma v celkové hodnotě 3 000 Kč
- o 3 dárkové tašky Na Doma s produkty Unilever v celkové hodnotě 1 350 Kč

 

Foto: Na Doma - Piknikový koš Na Doma

 

Soutěže se může zúčastnit každý, kdo správně zodpoví soutěžní otázku a odešle ji do 31.7. 2006 na e-malovou adresu: NovinkyZena1@seznam.cz . Výherci budou o výhře informováni zaslaným e-mailem a to na adresu, z níž soutěžící pošle svou odpověď.

 

Soutěžní otázka:
1) V Itálii je každé jídlo skutečnou oslavou chutí, vůní a barev. Použití kvalitního olivového oleje zvýrazní požitek z jídla podobně jako sklenka dobrého vína. Jak se jmenuje tradiční italská značka olivového oleje patřící do skupiny výrobků Unilever?

Nápovědu hledejte na www.nadoma.cz . Zaregistrujte se zde a začněte si užívat výhod s ostatními Nadomačkami.