Festival Coachella se pravidelně odehrává dva dubnové víkendy po sobě. Na pódiích se letos vystřídala jména jako Ariana Grande, Pusha T, Khalid či Kid Caudi.

Kromě hudebního zážitku je ale s Coachellou spojena i móda. Podívejte se, co si oblékly celebrity na zahajovací večírek, který pořádala firma Revolve.

V hlavní roli andílci

Již tradičně největší pozornost poutaly modelky z Victoria’s Secret, kterým se přezdívá andílci.

Modelka Stella Maxwellová vsadila na červené mini šaty bez ramínek, které přepásala páskem v kovbojském stylu. Podobný outfit, jen v jiných barvách, pak oblékla bývalá Miss Universe Olivia Culpová.

Zleva modelky, Stella Maxwellová, Olivia Culpová, Jasmine Tookesová

Zleva modelky Stella Maxwellová, Olivia Culpová, Jasmine Tookesová

FOTO: Profimedia.cz

Nechyběla ani přední nizozemská modelka Romee Strijdová, která na akci dorazila s partnerem. První den vsadila na bílý komplet sestavený ze zkrácených džín, crop-topu a denimové bundičky.

Druhý den si pak oblékla téměř stejný outfit, ovšem v černé barvě a kůži. Nechyběla ani Kendall Jennerová, která na rozdíl od svých sester Kardashianových nepoutá pozornost svým pozadím, ale je jednou z nejvyhledávanějších modelek současnosti.

Zleva Romee Strijdová, Jasmine Sandersová, Kendall Jennerová

Zleva Romee Strijdová, Jasmine Sandersová, Kendall Jennerová.

FOTO: Profimedia.cz

Na akci se objevila i brazilská kráska a kosmetická guru Camila Coelhová, která si oblékla vyzývavé háčkované šaty, které nenechaly příliš prostoru pro představivost.

Švédská modelka Elsa Hosková si pak na zahájení oblékla pomněnkově modré šaty, které ladily k její hřívě i stejně barevným očím.

Zleva blogerka Camila Coelhová, modelka Romee Strijdová s partnerem, modelka Elsa Hosková

Zleva blogerka Camila Coelhová, modelka Romee Strijdová s partnerem, modelka Elsa Hosková.

FOTO: Profimedia.cz

Z českých celebrit na festivalu nechyběly například Veronika Kopřivová, Zuzana Jandová či Olga Lounová.