Kult štíhlosti a mužských tvarů pomalu a jistě přestává být dominantní a do popředí se opět dostává přirozenost a ženské tvary. A není se co divit, když se průměrnou velikostí dámského oblečení stala nejen v USA velikost 44.

Stejně jako u kilogramů navíc, ani ultra štíhlé tělo není zárukou dobrého zdraví a životního štěstí. Samotný fyzický vzhled tedy nehraje prim, ale to, jak se ženy ve svém těle cítí. Proto se dost často stává, že ve větší nepohodě jsou ženy s dokonalými křivkami, protože místo toho, aby se radovaly ze života, se neustále kontrolují a hlídají, něco si zakazují, nařizují a v životě se mnohem méně usmívají. Ve své podstatě jsou se sebou neustále nespokojené a hledají nové a nové nedostatky.

O tom, že ani boubelky neztrácejí na své atraktivnosti a smyslnosti, vypovídají následující fotky nejžádanějších světových plus size modelek, které se nebály jít s kůží na trh a sklízejí za to nemalé úspěchy. Jejich pracovní vytíženost přitom začíná být stejně velká jako u světových topmodelek.

Nejslavnější plus size modelky - Ashley Graham, Marquita Pring, Candice Huffine, Victoria Lee, Justine Legault and Elly Mayday p

Nejslavnější plus size modelky – Ashley Grahamová, Marquita Pringová, Candice Huffineová, Victoria Leeová a Elly Maydayová

FOTO: Profimedia.cz

Ashley Graham

Ashley Grahamová je skutečnou topmodelkou.

FOTO: Profimedia.cz

Kristen Live

Kristen Liveová

FOTO: Profimedia.cz

Lane Bryant

Lane Bryantová

FOTO: Profimedia.cz

Georgina Burke

Georgina Burkeová

FOTO: Profimedia.cz

Candice Huffine

Candice Huffineová

FOTO: Profimedia.cz

FOTO: Profimedia.cz

FOTO: Profimedia.cz

FOTO: Profimedia.cz