Na nový módní trend okamžitě reagovala milánská značka For Restless Sleepers (F.R.S.), která na nic nečekala a uvedla pyžamové kolekce. Ty ovšem v žádném případě nejsou určeny do postele.

Pyžamo k podpatkům

Nejlépe uděláte, pokud typický saténový top s klopami a knoflíčky zkombinujete se širokými kalhotami a podpatky. To módní blogeři označují za maximální a velmi snadno nositelný trend.

Někdo se nebojí kombinovat hedvábné kalhoty a košili nebo top, jiný volí jeden nebo druhý kousek. Jak už bylo řečeno, pokud se rozhodnete pro tento trend, nebojte se saténovou košili zkombinovat se sukní do pasu, širokými jednoduchými kalhotami nebo úzkými skinny. K ležérnímu vzhledu pyžamových kousků vypadají velmi dobře jehlové podpatky.

Nový trend současnosti?

Pyžamové prvky představily ve svých kolekcích i značky Michael Kors, Valentino nebo Rag & Bone. Je tedy pravděpodobné, že tento trend, jeden z nejpohodlnějších vůbec, bude brzy k vidění i v českých ulicích.

Louise Redknapppvá

Louise Redknapppová je jednou z nejznámějších celebrit, které tento styl rády vynesou do společnosti.

FOTO: Profimedia.cz

Milánská značka F.R.S For Restless Sleepers uvedla vrtla do módního průmyslu s pyžamovou módou, která je nositelná a velmi módní. Charakterizují jí vytříbené materiály, nositelnost a pohodlí.

Milánská značka F.R.S. For Restless Sleepers vtrhla do módního průmyslu s pyžamovou módou, která je dostupná a velmi elegantní. Charakterizují ji vytříbené materiály, nositelnost a pohodlí.

FOTO: net-a-porter.com

Heidi Klumová

Heidi Klumová

FOTO: Profimedia.cz

Jackie JS Lee

Jackie JS Lee

FOTO: Profimedia.cz

Noční košilka v podání značky Rag & Bone

Noční košilka na denní nošení v podání značky Rag & Bone

FOTO: Profimedia.cz

Rag & Bone

Rag & Bone

FOTO: Profimedia.cz

Top s klopou a knoflíky uvedla i značka Rag & Bone

Top s klopou a knoflíky uvedla značka Rag & Bone

FOTO: Profimedia.cz

Módní návrhář Ashish do své kolekce uvedl pyžamo s flitry. Jak jinak než na denní nošení.

Módní návrhář Ashish do své kolekce uvedl pyžamo s flitry. Jak jinak než na denní nošení.

FOTO: Profimedia.cz

Může se vám hodit na službě Zboží.cz: