Trendy maxi vesta

Amal Clooneyová je velmi často oslavována pro svůj módní styl. Její práce sice vyžaduje společenské odívání, nicméně ve svém volném čase preferuje pohodlné džíny a moderní nadčasové kombinace.

V tomto případě zvolila džíny rovného střihu, doplnila je obyčejným topem a botami na podpatku s otevřenou špičkou. Roli módní ikony potvrdila oversized vestou, která obyčejnému outfitu dodala punc jedinečnosti.

Bílá vesta, F&F, 699 Kč. Top, Harley Davidson, info o ceně v obchodě. Džíny, Mohito, info o ceně v obchodě. Nazouváky, Baťa, 2399 Kč.

Bílá vesta, F&F, 699 Kč. Top, Harley Davidson, 1750 Kč. Džíny, Mohito, info o ceně v obchodě. Nazouváky, Baťa, 2399 Kč.

FOTO: Archiv firem, Profimedia.cz

Hlavně ne černobíle

Právnička, aktivistka a spisovatelka. Tedy žena mnoha tváří. I proto její šatník musí obsahovat luxusní společenské kousky. Amal je ale dokonalým příkladem toho, že nic nemusí být černobílé.

Zkuste se do kanceláře inspirovat kombinací úspěšné právničky v podobě dlouhé pouzdrové sukně s páskem a délkou sahající pod kolena, sytě oranžové halenky a světlých bot na podpatku. Do ruky pak vezměte oblíbenou černou kabelku.

Lodičky, Salamander, info o ceně v obchodě. Top, F&F, 469 Kč. Kabelka Roccobarocco, Answear, 1599 Kč. Sukně, Topshop, info o ceně v obchodě.

Lodičky, Salamander, info o ceně v obchodě. Top, F&F, 469 Kč. Kabelka Roccobarocco, Answear, 1599 Kč. Sukně, Topshop, info o ceně v obchodě.

FOTO: Archiv firem, Profimedia.cz

Módní ikona

Dokonalý styling za pár minut vytvořila manželka George Clooneyho pomocí rozervaných tmavě modrých džínsů v kombinaci s hnědým topem a světle béžovou koženou bundičkou.

Kabelku je dobré sladit s topem a na nohy obout například moderní dřeváky s hadím vzorem. Amal Clooneyovou se doopravdy vyplatí sledovat. Její módní kombinace a outfity jsou vždy vyšperkované k dokonalosti.

Džíny, Takko, 799 Kč. Bunda, New Yorker, 899 Kč. Dřeváky, Topshop, info o ceně v obchodě. Hnědé body, Mango, 449 Kč.

Džíny, Takko, 799 Kč. Bunda, New Yorker, 899 Kč. Dřeváky, Topshop, info o ceně v obchodě. Hnědé body, Mango, 449 Kč.

FOTO: Archiv firem, Profimedia.cz