Jak ji nosit? Velice jednoduše. Díky její univerzálnosti ji lze využít na několik způsobů. Noste ji jako klasické kalhoty, s tričkem, páskem v pase a teniskami pro ležérní a volnočasový vzhled. Obléknout ji ale můžete i do kanceláře jakožto oživení od klasického kostýmku. Jak? Stačí k šedým nebo černým kalhotám obléknout košili či halenku, sako a boty na podpatku.

Na piknik se hodí vzorované široké nohavice s tílkem nebo krátkým topem. Při pěkném počasí se nebojte doplnit sandálkami na klínku a kabelkou na rameno.

Inspiraci najdete i u celebrit. Například Victoria Beckhamová lesklou černou kalhotovou sukni doplnila o extra vysoké boty na podpatku se šněrováním, hnědý svetr a modrý šál.

Na bílou barvu vsadila Kendall Jennerová, která volila velmi úsporný, na prsou překřížený top.

Ukázkovou eleganci předvedla 185 centimetrů vysoká modelka Karlie Klossová. V nesmrtelné kombinaci černé, hnědé a bílé vypadala naprosto dokonale.

Victoria Beckhamová, Kendall Jennerová, Karlie Klossová

Victoria Beckhamová, Kendall Jennerová, Karlie Klossová

FOTO: Profimedia.cz

V podání dam z ulice může kalhotová sukně vypadat dobře i se svetrem či jiným vzorovaným topem. V některých obchodech lze zakoupit set se stejně vzorovaným topem.

Noste svetry a tenisky.

Noste ji i se svetry a teniskami.

FOTO: Profimedia.cz

Elegance vždy dosáhnete, pokud kalhotovou sukni zkombinujete dohromady s lodičkami. Klíč k úspěchu je pak už jen přiléhavý top, který vyváží široké nohavice a zúží pas.

Kalhotovou sukni můžete obléci i k podpatkům s úzkým topem.

Kalhotovou sukni můžete obléci i k podpatkům s úzkým topem.

FOTO: Profimedia.cz