Retro vesnický look

Eva Mendesová se barev nebojí a většinou do každého svého outfitu zařadí barevný prvek. Ke kostkovaným šatům, jež sama navrhla, oblékla zajímavý svetrový kabátek, který je do jarního počasí ideální. Retro vesnický look podpořila černým páskem a dřeváky na podpatku. V běžné konfekci najdete téměř totožné kousky, pokud se vám tento styl zalíbil, není tedy problém jej alespoň z poloviny napodobit nebo se jím přinejmenším inspirovat.

Zelený svetr, Takko, 349 Kč. Kabelka na rameno, New Yorker, 549 Kč. Sandále na podpatku, Mango, 1999 Kč. Šaty, C&A, 350 Kč.

Zelený svetr, Takko, 349 Kč. Kabelka na rameno, New Yorker, 549 Kč. Sandále na podpatku, Mango, 1999 Kč. Šaty, C&A, 350 Kč.

FOTO: Profimedia.cz, archiv firem

Pruhy ladí s béžovou

I v námořnickém stylu figuruje barva. A v tomto případě je to, nepříliš překvapivě, typicky červenobílé pruhované tričko. Pokud tuto kombinaci rádi nosíte, vezměte si od přitažlivé herečky módní lekci a místo klasicky černých doplňků a obuvi zvolte neutrální béžovou. Ta dokáže outfit pozvednout na vyšší módní level a nepříliš nápaditý pruhovaný model tak získá na zajímavosti a vkusu.

Kalhoty, H&M, 799 Kč. Boty, Baťa, 2399 Kč. Triko, Bonrpic, 329 Kč. Kabelka, Zara, 1499 Kč.

Kalhoty, H&M, 799 Kč. Boty, Baťa, 2399 Kč. Triko, Bonprix, 329 Kč. Kabelka, Zara, 1499 Kč.

FOTO: Archiv firem, Profimedia.cz

Do města s květinami

Do města a na nákupy musí i celebrita takového formátu vyrazit hlavně pohodlně. Proto není divu, že Eva Mendesová zvolila sukni s oblíbeným květinovým potiskem a s délkou po kolena, a bílou, obyčejnou blůzu na uzel. Protože herečka měří pouhých stoosmašedesát centimetrů, na většinu příležitostí obouvá boty na platformě. Vyzkoušejte je také, a to v kombinaci s výraznou, květinovým motivem potištěnou sukní a zbytkem sladěným do neutrální bílé barvy.

Kabelka, Mango, 599 Kč. Boty Zaxy, Answear, 1129 Kč. Zavinovací top, Topshop, info o ceně v obchodě. Neoprénová sukně, H&M, 899 Kč.

Kabelka, Mango, 599 Kč. Boty Zaxy, Answear, 1129 Kč. Zavinovací top, Topshop, info o ceně v obchodě. Neoprenová sukně, H&M, 899 Kč.

FOTO: Profimedia.cz, archiv firem

Prohlédněte si další módní kousky na serveru ProŽeny.cz
Šaty
Sandály
Béžové kabelky
Vícebarevné sukně
Bílé blůzy