Není celebrita, jako celebrita. Ovšem jak na nákup do hypermarketu, tak na procházku se psem či oběd s přáteli se známé tváře snaží o to, aby vypadaly skvěle. A to možná ne kvůli svému pocitu, ale zejména proto, že na každém rohu číhají otravné hledáčky fotoaparátů.

Když už senzacechtiví fotografové narazí na známou tvář tehdy, kdy zrovna nemá svůj den, následující ráno ji kritizují módní i bulvární plátky po celém světě. Je tedy prací a vlastně i povinností slavných lidí vypadat dobře. A protože ani jejich vizáž nepokulhává za vytříbeným módním vkusem, je radost se na ně dívat.

Módní lekce pro ženy každého věku

Za většinou slavných stojí nejenom obří šatník plný prvotřídních a luxusních módních značek, ale především i osobní stylisté, kteří jsou vždy ochotně k ruce, když celebrita neví, co s čím sladit. Po všech zkušenostech ovšem do ulic vyrážejí většinou ve svém vlastním, oblíbeném oblečení. A právě tehdy je na ostatních, aby si z volnočasového stylu slavných žen vzali důkladnou módní lekci. Většinou se totiž řídí základními módními pravidly, která by si měla osvojit každá dáma.

Jessica Alba a Jessica Hartová minulý rok vsadily na pastelové barvy. Obě zbytek oputfitu sladily do černých, světlých či šedých barev a v obou případech šlo vždy o trefu přímo do černého.

Jessica Albaová a Jessica Hartová minulý rok vsadily na pastelové barvy. Obě zbytek outfitu sladily do černých, světlých a šedých barev a v obou případech šlo vždy o trefu přímo do černého. Pokud tedy budete volit pastelové tóny, zbytek outfitu by se měl nést v podobném stylu. Volte pudrové barvy a s černou zacházejte opatrně. Může být použita jako vzor či doplněk, neměla by ale v celku převažovat.

FOTO: Profimedia.cz

Kalhoty, podpatky, kabát a šála. Bez takových nezbytností se neobejde Karolina Kurková ani Gwen Stefaniová. Obě dámy se neobejdou bez ikonických černých brýlí, které dodávájí outfitu punc luxusu. Inspirovat se, jak se v jejich podání nosí úzké či boyfrien

Kalhoty, podpatky, kabát a šála. Bez takových nezbytností se neobejde Karolina Kurková ani Gwen Stefaniová. Obě dámy si zamilovaly ikonické černé brýle, které dodávají outfitu punc luxusu. Inspirovat se, jak se v jejich podání nosí úzké či boyfriend kalhoty je doopravdy na místě. Pokud to situace i počasí dovolí, vysoké podpatky budou téměř ve všech případech vypadat lépe než okopané tenisky.

FOTO: Profimedia.cz

Modelka a andílek Victoria´s Secret, Miranda Kerrová nevychází na ulici bez dokonalého stylingu. Ať už oblékne kalhoty či romantické šaty, vždy sází na naprostý komfort a vytříbený vkus. Zejména i díky tomu je často sledovanou fashion ikonou.

Modelka a andílek firmy Victoria´s Secret Miranda Kerrová, nevychází na ulici bez dokonalého stylingu. Ať už oblékne kalhoty či romantické šaty, vždy sází na naprostý komfort a vytříbený vkus a jednoduchost, kterou může bez problémů zkopírovat úplně každý. Zejména i díky tomu je často sledovanou fashion ikonou.

FOTO: Profimedia.cz

Eva Mendesová a Amal Clooneyová zvolily florální motivy. Oblek s tímto potiskem, jenž oblékla slavná herečka vypadal v kombinaci s podpatky velmi něžně a žensky. Manželka herce George Clooneyho oslnila v antické květinové róbě.

Eva Mendesová a Amal Clooneyová zvolily velmi oblíbené florální motivy. Oblek s tímto potiskem, který oblékla slavná herečka, vypadal v kombinaci s podpatky a maxi kabelkou v meruňkové barvě velmi něžně a žensky. Manželka herce George Clooneyho oslnila v antické květinové róbě, kterou doplnila střízlivými balerínkami s lemem v barvě šatů.

FOTO: Profimedia.cz

Éterická kárska, modelka Rosie Huntington-Whiteley je další velmi ostře sledovanou módní ikonou. V jejím podání vypadají jak svislé tak vodorovné proužky skvěle a díky své postavě si je může dovolit na jakémkoliv části oděvu.

Éterická kráska, modelka Rosie Huntington-Whiteley je další velmi ostře sledovanou módní ikonou. V jejím podání vypadají jak svislé, tak vodorovné proužky skvěle, a díky své postavě si je může dovolit na jakékoliv části oděvu. Všimněte si, že i přes dokonalou postavu známé modelky vsadila na širší svršky a kalhoty, i když by si mohla dovolit těsné a upnuté kousky. Rosie zkrátka vsadila na eleganci a vyplatilo se.

FOTO: Profimedia.cz

Jessica Albová ukázala, že i s tak sytou barvou jako je žlutá, se dá krásně kouzlit. Zajímavým prvkem bylo také sladění topu s květinovou aplikací a lodiček s květy na nártech. Victoria Beckhamová není velkou příznivkyní barevných rób.

Jessica Albaová ukázala, že i s tak sytou barvou jako je žlutá, se dá krásně kouzlit. Zajímavým prvkem bylo také sladění topu s květinovou aplikací a lodiček s květy na nártech. Victoria Beckhamová není velkou příznivkyní barevných rób. Ovšem ve svém volném čase byla fotografy zachycena v zeleném svetru, který lemovaly žluté a červené pruhy. Výborná inspirace pro někoho, kdo si netroufá na příliš barevné kousky.

FOTO: Profimedia.cz

O tom, že modrá je barva, kterou může nosit úplně každý, přesvědčila brunetka Kendall Jennerová, která se v jednoduchém outfitu doplněném bleděmodrým svetříkem a mokasínami vydala nakupovat do módního domu Dior v Paříži. Že si barva poměnek rozumí s nebes

O tom, že modrá je barva, kterou může nosit úplně každý, přesvědčila brunetka Kendall Jennerová. Ta se v jednoduchém outfitu doplněném bleděmodrým svetříkem a mokasínami vydala nakupovat do módního domu Dior v Paříži. Že si barva pomněnek rozumí s nebesky bílou, se přesvědčila i Rita Ora, která vyrazila v kompletu s motivem podobným českému cibuláku. Ocelově metalické lodičky outfit vyšperkovaly k dokonalosti a červená rtěnka byla taktéž skvělým doplňkem.

FOTO: Profimedia.cz