Na výběr je u této barvy hned několik odstínů. Vybírat můžete z romantických pastelů, které sluší jak porcelánové, tak i opálené kůži. Pak také z na podzim velmi oblíbeného hořčicového odstínu, který velmi sluší ženám se zrzavými a tmavými vlasy.

je zcela na vás, zdali zvolíte světlou, nebo tmavě žlutou, hořčicovou barvu

Je zcela na vás, zda zvolíte světlou nebo tmavě žlutou, hořčicovou barvu.

FOTO: Profimedia.cz

Klasickou žlutou, jak ji známe z dětství, mohou bez obav oblékat blonďaté dámy, a neony prostě sednou každému. Zkrátka stačí si najít odstín, který vyhovuje vašemu tónu pleti či preferencím, a směle se pustit do kombinování.

Jako u jiných barev i zde platí, že nemusíte jít do sladěného, jednobarevného outfitu a směle můžete zařadit například jen výraznější doplněk.

někdy stačí jen žlutý doplněk

Někdy stačí jen žlutý doplněk.

FOTO: Profimedia.cz

Žlutý pastel: Kalhoty, H&M 999 Kč. Boty Humanic, 1999 Kč. kabelka Louis Vuitton. Top, H&M 799 Kč.

Žlutý pastel: Kalhoty H&M 999 Kč. Boty Humanic 1999 Kč. Kabelka Louis Vuitton. Top H&M 799 Kč.

FOTO: Archiv firem

Žlutý kabát na podzim

S blížícím se podzimem se ale nemusíte bát například ani žlutého kabátku, který můžete doplnit například tmavě červenou barvou, jež mu dodá na vznešenosti. Nebojte se nosit vysoké semišové kozačky a doplnit je rozkošnými rukavičkami a luxusní kabelkou.

V barvách podzimu: Rukavice a kozačky, obojí Tosca Blue XX Kč. Kabela, Louis Vuitton. Žlutý blejzr, Bonprix 1399 Kč.

V barvách podzimu: Rukavice 2200 Kč a kozačky 5500 Kč, obojí Tosca Blue. Kabela Louis Vuitton. Žlutý blejzr Bonprix 1399 Kč.

FOTO: Archiv firem

Místo malých černých zkuste malé žluté

Chystáte se na večerní párty? Zkuste žluté šaty a vlasy vyčesat do drdolu, klidně je ozdobte zajímavou čelenkou, černou síťkou či květinou. Na krk připněte luxusní šperk či bižuterii, a pokud nemáte pohodlné boty na podpatku, nebojte se použít nízké kozačky s přezkou či baleríny. Samozřejmostí je psaníčko do ruky.

Na co ale určitě nemyslete, jsou černé silonky. Pokud si na ně potrpíte, rozhodně zvolte tělové bez lesku.

Černé vyměňte za žluté: Náhrdelník, Louis Vuitton. Psaníčko, Humanic 1499 Kč. Kotníkové boty, Reserved 1699 Kč. Šaty, Bonprix 379 Kč.

Černé vyměňte za žluté: Náhrdelník Louis Vuitton. Psaníčko Humanic 1499 Kč. Kotníkové boty Reserved 1699 Kč. Šaty Bonprix 379 Kč.

FOTO: Archiv firem

Ven v pestrých barvách

Žlutá barva může být elegantní i hravá zároveň. Pokud chodíte do přírody sportovat, či se procházet, zkuste třeba žluté tenisky. Žlutá si všeobecně velmi dobře rozumí s šedou barvou, na ven se nemusíte bát kombinovat i jiné výrazné barvy, například v podobě veselé růžové čepice.

Outfit na procházku v přírodě: Tenisky, Bonrpix 379 Kč. Čepice, Femi Pleasure 489 Kč. Legíny (899 Kč) i mikina (1649 Kč), Adidas.

Outfit na procházku v přírodě: Tenisky Bonprix 379 Kč. Čepice Femi Pleasure 489 Kč. Legíny (899 Kč) i mikina (1649 Kč) Adidas.

FOTO: Archiv firem