Protože celebrity většinou vídáme ve filmech nebo na červených kobercích a předních stránkách magazínů, kde jsou povětšinou upravené, a jak se říká, jako „ze žurnálu“, ne každého asi napadne, že ve volném čase tomu může být úplně jinak.

Spousta celebrit se k moři a na dovolenou vydává po celý rok, ovšem jejich fotky v plavkách se objevují nejčastěji v letním období, kdy se pro stejný relax rozhodnou i milióny obyčejných lidí, a co je nejdůležitější, i jejich fanoušků.

Obyčejní smrtelníci, žádní super lidé

A také fanoušci jsou občas docela zklamaní, protože jejich idoly nemají ve skutečnosti tak dokonalou postavu, o které dávají rozhovory na všechny strany a chlubí se, jak účinně bojovat s celulitidou, či že zkrátka mohou sníst i vypít vše, co jim pod ruku přijde. Hold odhalená těla jsou neúprosná a ukazují, že i oni jsou obyčejní smrtelníci a ne žádní superlidé. Naštěstí.

Povislá prsa, celulitida nebo nevhodná velikost či styl plavek. Všechny tyto „nedokonalosti“ jsou k vidění v oblíbených přímořských letoviscích, kam několikrát ročně zavítají slavné tváře. Pro jejich kritiky a odpůrce skvělá podívaná, pro obyčejné ženy dost možná satisfakce. Ovšem jde o přirozený náhled na realitu a ten je nutný, i přes kolikrát nesmyslné požadavky pracovních kontraktů, respektovat. Nikdo není dokonalý.

Sharni Vinsonová

Vychrtlá modelka Sharni Vinsonová bohužel zosobňuje krutou realitu a to, jak vypadají modelky v jednadvacátém století a o jaký typ postavy je největší zájem. Jestli jí ladí horní díl s dolní částí plavek, neřešila.

FOTO: Profimedia.cz

Paris Hiltonová

Paris Hiltonová v těchto plavkách natáčela klip. Opalování by možná dopadlo hůře a bílých míst by se dědička hotelového impéria zbavovala hodně dlouho.

FOTO: Profimedia.cz

Adrienne Bailonová

U nás neznámá hvězdička Adrienne Bailonová na sebe pozornost upoutá moc ráda. O vhodnosti střihu, materiálu plavek či zvolené obuvi není třeba diskutovat.

FOTO: Profimedia.cz

Ke$ha

Ke$ha se vhodností koupacího oděvu příliš nezabývala, oblékla zkrátka to, co měla první po ruce.

FOTO: Profimedia.cz

Uma Thurmanová

Umě Thurmanové zřejmě nevadí neopálená bílá místa na kůži.

FOTO: Profimedia.cz

Phoebe Price

Phoebe Price a její netradiční model, kterým přilákala pozornost.

FOTO: Profimedia.cz

Nicole Austin

Nicole Austin zvolila, zřejmě ale schválně, hned o několik čísel menší horní díl plavek. O vhodnosti střihu dolního dílu je také možné zapochybovat.

FOTO: Profimedia.cz

Uma Thurmanová

Uma Thurmanová. Na filmových plátnech sexy diva, ve skutečnosti obyčejná žena.

FOTO: Profimedia.cz