Oranžová svou velkou oblíbeností možná brzo zastíní všechny ostatní barvy. Je totiž, a to nejen na červených kobercích, vídána stále častěji. Ovšem v nejhojnější míře se rozptýlila po Hollywoodu. A právě tam, kde se vyskytují celebrity, se rodí  inspirace návrhářů, ale i módní trendy, které ovlivňují celý svět.

Podívejte se a inspirujte, jak celebrity známé, ale i některé nám v České republice neznámé s grácií nosí barvu oblíbeného ovoce – pomerančů a mandarinek.

Sluší blondýnám, brunetám, ale i zrzkám

Sluší blondýnám, brunetám, ale i zrzkám.

FOTO: Profimedia.cz

Oranžová se nosí i na společenské akce

Oranžová se nosí i na společenské akce.

FOTO: Profimedia.cz

S čím ji nosit?

Oranžová je sama o sobě tak výrazná, že ji nutně nemusíte dolaďovat jinou barvou. Boty obujte tělové nebo lehce zlatavé, rozhodně ale ne černé. Pokud budete mít chuť experimentovat a přece jen outfit ještě více oživit, pak neváhejte a sáhněte po kanárkově žluté, zrovna tak jako to udělala sestra slavné Beyoncé Solange Knowlesová.

Další barvou, která si s oranžovou skvěle rozumí, je sytá růžová a také tmavě fialová. Proto se nebojte oranžovou sukni doladit růžovým topem či přes šaty přehodit fialový kabátek.

Oranžová dámám sluší

Oranžová dámám sluší. Solange Knowlesová ji sladila se žlutou a povedlo se.

FOTO: Profimedia.cz

Zkuste styl Solange Knowlesové

Šaty, Karen Millen info o ceně v obchodě. Boty Zara, 1499 Kč. Lak na nehty, Topshop info o ceně v obchodě. Náhrdelník i psaníčko, Asos.

Šaty, Karen Millen info o ceně v obchodě. Boty, Zara, 1499 Kč. Lak na nehty, Topshop info o ceně v obchodě. Náhrdelník i psaníčko, Asos.

FOTO: Archiv firem

Kratší šaty obepněte páskem v pase

Kratší šaty obepněte páskem v pase. Ale černému, který zvolila herečka Olivia Wildeová, se raději vyhněte obloukem.

FOTO: Profimedia.cz