Jak luxusní moderní šperky, tak i obyčejná bižuterie nyní nabízí neomezené množství a opravdu široký výběr trendy doplňků, které se dají nosit po celý rok. Jen v létě ale umí na nahém, opáleném těle, nejvíce zabodovat a získat si tak pro sebe maximální pozornost, kterou si bezesporu zaslouží.

Florální a zvířecí motivy

Tíhne vaše srdce k masivním, barevným prstenům? Pak se zamilujete do prstenů Alo Diamonds, které se letos doopravdy vyvedly. V kolekci, kterou prostupují hlavně drahé a vzácné kameny, se sem tam objevují i kousky, které jsou ozvláštněny florálními a zvířecími motivy. Nejvíce okouzlující je kolekce s motýly, která vyniká zejména svou romantičností i neotřelou elegancí.

S florálními motivy si mimo jiné pohrála i Style Avenue, která zákaznicím vždy nabízí několik podobně laděných kolekcí, které sednou jak jejich momentální náladě, tak i stylu a příležitosti.

Prsteny s florálními a motivy zvířat, Alo Diamonds. Květinová souprava (prsten 540 Kč, naušnice 467 Kč, přívěsek 335 Kč), vše Style Avenue.

Prsteny s motivy florálními i zvířat, Alo Diamonds. Květinová souprava (prsten 5400 Kč, náušnice 4670 Kč, přívěsek 3350 Kč), vše Style Avenue.

FOTO: Archiv firem

Toužíte udělat parádu, ale zároveň vám záleží i na kvalitě, za kterou ale neutratíte statisíce? Pak vsaďte na masivní náhrdelníky Dyrberg Kern. Exotická kolekce byla nafocena na listech palem, vypadá ve skutečnosti stejně dobře, jako na fotkách.

Romanticky letos svou kolekci ladila i značka Pandora, která vsadila na jemné, fialkové a růžové a velmi ženské tóny.

Nádhernou kolekci masivních náhrdelníků předvědla světu i šperkařská společnost Dyrberg Kern.

Nádhernou kolekci masivních náhrdelníků předvedla světu i šperkařská společnost Dyrberg Kern.

FOTO: Archiv firem

Značka Pandora, proslavená především díky nádhernému a čistému designu. Spousta žen bývá obdarovávána tenkými náramky se speciálními kamínky, které se na náramky přicvakávají. I oni přišli se svěží jarní a letní kolekcí prstenů, naušnic, náramků i korálů.

Pandora, proslavená především díky nádhernému a čistému designu. Spousta žen bývá obdarovávána tenkými náramky se speciálními kamínky, které se na náramky přicvakávají. I tato značka přišla se svěží jarní a letní kolekcí prstenů, náušnic, náramků i korálů.

FOTO: Archiv firem

Stylově za pár korun

Milovnice cetek a bižuterie si zamilují značky F&F, New Yorker, Mango, H&M a nově i neotřelou a čím dál více oblíbenou Gems Over. Její tvůrkyně se trefila do černého, když začala vyrábět masivnější náhrdelníky všech možných barev a vzorů, které se dají nosit jak elegantně, tak i nespoutaně a hravě zároveň.

Velkým módním značkám se postavila značka Gems Over, která vyrábí originální šperky podle vlastních návrhů. jedinečné náhrdelníky, naušnice a brzy prý i náramky najdete ne Fler, Votočvohoz či Facebooku Gems Oves.

Velkým módním značkám konkuruje Gems Over, která vyrábí originální šperky podle vlastních návrhů. Jedinečné náhrdelníky, náušnice a brzy prý i náramky najdete ne Fler, Votočvohoz či Facebooku Gems Over. Zleva: 350 Kč a 360 Kč

FOTO: Archiv firmy

Nejaktuálnější levné doplňky zakoupíte v obchodě New Yorker. Náhrdelník s kopretinou, 199 Kč, náramek Love, 1296 Kč, pastelový řětez na krk, 159 Kč, peříčka do uší, 129 Kč, prsten s mašlí 79 Kč, vše New Yorker.

Nejaktuálnější levné doplňky zakoupíte v obchodě New Yorker. Náhrdelník s kopretinou, 199 Kč, náramek Love, 1296 Kč, pastelový řetěz na krk, 159 Kč, peříčka do uší, 129 Kč, prsten s mašlí 79 Kč.

FOTO: Archiv firem

Květinovou romantiku v podobě náramku a peckových naušnic nabízí značka Kren Millen. Klasickou záplavu bižuterie nabízí obchodní řetězec H&M, jako obvykle také za příznivé ceny. Nášnice, obojí 299 Kč, H&M.

Květinovou romantiku v podobě náramku a peckových náušnic nabízí značka Karen Millen. Klasickou záplavu bižuterie nabízí obchodní řetězec H&M, jako obvykle také za příznivé ceny. Náušnice, obojí 299 Kč.

FOTO: Archiv firem

Nádherné ethno doplňky nabízí ženami velmi oblíbená značka Mango. Taa zůstává věrná svému velmi otevřenému stylu, takže si vybere téměř každý. Tyrkysovo zlatý náhrdelník, 549 Kč, naušnice 599 Kč, se stříbrnými kameny, 799 Kč a náhrdelník 549 Kč.

Nádherné ethno doplňky nabízí ženami velmi oblíbená značka Mango. Ta zůstává věrná svému velmi otevřenému stylu, takže si vybere téměř každý. Tyrkysovo zlatý náhrdelník, 549 Kč, náušnice 599 Kč, se stříbrnými kameny, 799 Kč a náhrdelník 549 Kč.

FOTO: Archiv firem

I velikán, jako je značka F&F, která řpišla už s řadou oblečení a bytových doplňků, vyšperkovala svůj sortiment o stylovou bižuterii. Náhrdelník 229 Kč, náramek 169 Kč, vše F&F.

I velikán, jako je značka F&F, která přišla už s řadou oblečení a bytových doplňků, vyšperkoval svůj sortiment o stylovou bižuterii. Náhrdelník 229 Kč, náramek 169 Kč.

FOTO: Archiv firem