Ani džíny, ani kraťasy, ani sukně, a dokonce ani šaty. Laclové kalhoty nosily a dnes stále nosí těhotné ženy, pro muže se dělá i velmi oblíbená pracovní monterková, textilní verze, která je i dnes běžně k vidění. Oblíbenosti se těší především díky své nenáročnosti. Stačí pod ně obléknout obyčejné triko či tílko a na nohy tenisky.

Mnozí lidé vidí v lacláčích závan devadesátých let. Kdo je tehdy nenosil, jako by snad ani nebyl. Bohužel tento model oblečení nemá, na rozdíl od spousty ostatních módních kousků, téměř žádný tvar. Neumí zvýraznit křivky a skoro na všech nositelkách vypadá stejně. Jak se říká, občas jsou bez chuti a bez zápachu. Na denní nošení se dnes už příliš nehodí, na práci na zahradě jsou naopak ideální volbou.

Jediný, kdo si snad jeho komfort může užívat naplno, jsou zas a opět celebrity. A to většinou z toho důvodu, že na jejich, kolikrát až příliš štíhlých postavách, vypadají lacláče prostě dobře. Mezi jejich milovnice se hlásí topmodelka Heidi Klumová, ale i mladičká zpěvačka Selena Gomezová.

Rihanna

Rihanna vsadila na mix pastelových barev s vybledlou džínovinou. Nepovedlo se.

FOTO: Profimedia.cz

Kelly Rowlandová

Má styl. Kelly Rowlandová je jako jedna z mála umí obléknout s hravou noblesou i přirozeností sobě vlastní.

FOTO: Profimedia.cz

S.J. Parkerová

S. J. Parkerová najednou nevypadá jako slavná Carrie ze Sexu ve městě. Spíše se zdá, že právě míří na stavbu.

FOTO: Profimedia.cz

Liv Tylerová

Liv Tylerová ocenila pohodlí lacláčů především v těhotenství.

FOTO: Profimedia.cz

Ashley Tiesdalová

Ashley Tisdalová oblékla volnou verzi a pod ni krátké tílko. Asexuální, co více dodat.

FOTO: Profimedia.cz

Alessandra Ambrosiová

Alessandra Ambrosio má nádhernou štíhlou postavu, přesto i na ní si můžeme všimnout, jak ji nelichotivý střih modelu rozšiřuje. Ano, tady se zdánlivě nemožné stalo skutečností.

FOTO: Profimedia.cz